01 grudnia 2015
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Adam Sławiński

postać

dnia

Adam

Sławiński

- Muzyka Polskiego Kina

płyta

dnia

-

Muzyka Polskiego Kina

Trębacz Ewa Aletheia

kompozycja

dnia

Trębacz Ewa

Aletheia

Sowińska Iwona Polska muzyka filmowa 1945-1968

książka

dnia

Sowińska Iwona

Polska muzyka filmowa 1945-1968

WITAMY

Portal Polmic.pl jest pierwszym i jak dotąd jedynym w sieci serwisem internetowym, poświęconym w całości tylko i wyłącznie muzyce polskiej. Nadrzędnym jego celem jest informowanie o bieżącej aktywności środowiska muzycznego w Polsce oraz polskich muzyków za granicą, a także dostarczanie aktualnych, kompleksowych wiadomości o polskich artystach, instytucjach muzycznych i publikacjach o muzyce. Służy temu zarówno sam portal internetowy, jak i dołączona do niego osobna aplikacja bazy danych o utworach i kompozytorach oraz Newsletter, rozsyłany do zarejestrowanych użytkowników serwisu.
Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego portalu - bądź na bieżąco z muzyką polską!

NOWA MUZYKA POLSKA

LogowanieJSTOR online

JSTOR
Chcesz wejść?
Skontaktuj się z nami!

 

Nowości książkowe

Andrzej Chłopecki, „Muzyka wzwodzi. Diagnozy i portrety”
Drugi tom błyskotliwych felietonów napisanych przez znakomitego muzykologa, teoretyka muzyki i krytyka Andrzeja Chłopeckiego.
Więcej...

Nowości płytowe

Muzyka Polska Dzisiaj - kolekcja płyt
Dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, we współpracy z Polskim Radiem S. A., Polskie Centrum Informacji Muzycznej zainicjowało w 2013 roku serię płytową Muzyka Polska Dzisiaj. Wydanych zostało 10 monograficznych płyt kompaktowych audio, poświęconych twórczości współczesnych kompozytorów polskich różnych generacji, mieszkających i działających w Polsce i poza granicami kraju: Zbigniewa Penherskiego, Lidii Zielińskiej, Magdaleny Długosz, Tadeusza Wieleckiego, Anny Zawadzkiej-Gołosz, Jacka Grudnia, Jarosława Siwińskiego, Michała Talmy-Sutta, Ewy Trębacz oraz Aleksandra Kościowa.
Więcej...

Warszawska Jesień 2014 na płytach

2014 IAMIC Concert “Tradition and New Music” - na płycie POLMIC

Historyczny koncert Warszawskiej Filharmonii z 21 lutego 1955 na płycie Warner Classics
XXIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Kwartet Śląski i jego goście”
Festiwal Grażyny Bacewicz
aktualności
IV. Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Neofonia” i Międzyuczelniany Koncert Kompozytorski PDF Drukuj Email

Neofonia 2015W dniach 30 listopada i 1 grudnia 2015 roku w siedzibie Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu odbędzie się IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa Neofonia, której towarzyszyć będzie Międzyuczelniany Koncert Kompozytorski.

Temat tegorocznej edycji konferencji: Etno- i techno- w muzyce XX i XXI wieku. Poszukiwanie źródeł czy pościg za nowością II stanowi kontynuację ubiegłorocznych rozważań nad inspiracjami dla twórców muzyki nowej oraz dalszymi kierunkami rozwoju muzyki najnowszej. W czasie dwudniowych obrad studenci z uczelni muzycznych z Gdańska, Krakowa, Lublina, Wrocławia i Poznania debatować będą nad zagadnieniami dotyczącymi: źródeł inspiracji w muzyce nowej, współczesnych technik kompozytorskich, indywidualizacji środków stylistycznych, poszukiwania wyrazu artystycznego, kontekstualności dzieła muzycznego, różnorodności kategorii estetycznych oraz problematyki recepcji muzyki nowej. Wydarzenie jest doskonałą okazją do wymiany myśli i doświadczeń młodych badaczy wywodzących się z różnych ośrodków akademickich. Ponadto pierwszego dnia konferencji wykład inauguracyjny wygłosi dr hab. Krzysztof Moraczewski z Instytuty Kulturoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, natomiast drugiego dnia mgr Tomasz Kozieł, dyrektor T&M Music wygłosi wykład na temat: O muzycznej „kampanii reklamowej” – jak się reklamujemy, co powinniśmy brać pod uwagę i jakie częste błędy popełniamy?

Dnia 30 listopada o godzinie 19.00 w Auli Nova w poznańskiej Akademii Muzycznej odbędzie się Międzyuczelniany Koncert Kompozytorski towarzyszący konferencji, podczas którego wykonane zostaną utwory kameralne twórców młodego pokolenia, reprezentujących polskie uczelnie muzyczne z Bydgoszczy (Paweł Sławiński, Ryszard Lubieniecki, Stanisław Zdrojewski), Gdańska (Piotr Jędrzejczyk, Jakub Nikiel), Katowic (Tomasz Kozieł) i Poznania (Paulina Zujewska, Paweł Michałowski, Filip Grześkowiak, Tomasz Citak, Przemysław Jan Kowalski, Karol Klugowski, Mateusz Matysek, Michał Janocha, Aleksandra Słyż, Dominik Puk). Oba wydarzenia zostały zorganizowane z inicjatywy Koła Artystyczno-Naukowego Studentów Kompozycji i Teorii Muzyki Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu.

Patronat medialny nad wydarzeniami objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej.

ZOBACZ: program konferencji – plik PDFprogram koncertu – plik PDF

Share on Facebook
 
X Międzynarodowy Festiwal im. Gorczyckiego PDF Drukuj Email

X Międzynarodowy Festiwal im. Gorczyckiego20 listopada 2015 roku zostanie zainaugurowana „multijubileuszowa” X edycja śląskiego Międzynarodowego Festiwalu im. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego, celebrująca okrągłe rocznice urodzin mistrzów baroku – Bacha, Haendla, Scarlattiego oraz samego patrona festiwalu. W programie aż szesnaście różnorodnych repertuarowo koncertów z udziałem wybitnych gości z kraju i ze świata. Festiwal potrwa do 6 grudnia 2015 roku.

Tegoroczna edycja śląskiego festiwalu zapowiada się wyjątkowo spektakularnie, a wszystko za sprawą zbiegających się w roku 2015 rocznic urodzin: 330. w przypadku Bacha, Haendla i Scarlattiego oraz 350. jeśli chodzi o Gorczyckiego. Podkreślając tę niebywałą zbieżność organizatorzy nadali wydarzeniu podtytuł „Jubileusz Baroku – Baroque Jubilee”. Pomimo postawienia baroku oraz czterech ówczesnych „muzycznych wieszczów” w centrum zainteresowania, program nie ogranicza się do wykonań historycznych, a wręcz kipi mnogością kontekstów i powiązań, niejednokrotnie przekraczając granice czasu i przestrzeni.

Muzyka czterech głównych bohaterów tegorocznego festiwalu styka się z twórczością klasyków wiedeńskich, Debussy’ego, Góreckiego, Pendereckiego, a nawet Możdżera. Na scenach Śląska i Krakowa spotykają się znakomici soliści i zespoły: Richard Galliano, Concerto Köln, German Brass, Rainer Honeck, London Baroque, Paul Goodwin, Patrick Gallois, Iwona Sobotka, Camerata Silesia, Octava Ensemble oraz orkiestry: AUKSO, Capella Cracoviensis, NOSPR czy współorganizator tegorocznego festiwalu – Sinfonietta Cracovia.

W ramach festiwalu kontynuowane jest także zapoczątkowane rok temu przedsięwzięcie rejestracji dzieł wszystkich patrona festiwalu – Gorczycki in extenso. Głównym celem tej inicjatywy jest promocja spuścizny kompozytora w wymiarze europejskim, zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów, oraz włączenie jego dzieł do globalnego repertuaru. W tym roku do grona popularyzatorów Gorczyckiego dołączą tacy wykonawcy jak: Concerto Köln, London Baroque, Capella Cracoviensis, Camerata Silesia i Octava Ensemble.

Więcej informacji – na stronie: www.gorczycki.pl

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej.

ZOBACZ: Program Festiwalu - Plik PDF

Share on Facebook
 
Nowa podróż zimowa Marcina Zdunika i Aleksandra Dębicza PDF Drukuj Email

Marcin Zdunik i Aleksander DębiczW dniach od 20 listopada do 4 grudnia 2015 roku wiolonczelista Marcin Zdunik i pianista Aleksander Dębicz zaprezentują w polskich salach koncertowych Nową podróż zimową – autorski projekt nawiązujący do cyklu pieśni Franciszka Schuberta. Koncerty odbędą się w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach oraz Filharmonii Kaliskiej.

Artyści znani są jako wykonawcy muzyki klasycznej, jednak w swych najnowszych przedsięwzięciach realizują potrzebę wyjścia poza ograniczenia wynikające z zapisu nutowego utworów, ukazując, że ich wspólną pasją jest improwizacja. Nowa podróż zimowa stanowi symboliczną wędrówkę przez różne odcienie muzycznego romantyzmu. Wyruszając w nią, wykonawcy chcą odpowiedzieć na dojmujący brak romantycznej ekspresji w komponowanej obecnie muzyce. Program zbudowany został wokół formy pieśni, ale potraktowanej niekonwencjonalnie. Muzycy nawiązali bowiem do idei „pieśni bez słów”, w której głos ludzki zastępuje instrument.

Duet Zdunika i Dębicza rozpoczął działalność w 2014 roku, przygotowując projekt Bach. Chorały. Improwizacje, w którym ukazał nowatorskie spojrzenie na preludia chorałowe niemieckiego mistrza. Koncerty spotkały się z zainteresowaniem publiczności i wielu organizatorów życia muzycznego w Polsce. W ślad za nimi przyszło zamówienie na program oparty na muzyce Fryderyka Chopina, zaprezentowany podczas „Chopiniany – 13. Dni Fryderyka Chopina” w Płocku we wrześniu 2015 roku. Nowa podróż zimowa to już trzeci z projektów artystów.

Więcej informacji – na stronie: www.muzyczneaspiracje.pl/artysci/zdunik-debicz-duo

Share on Facebook
 
XXIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Kwartet Śląski i jego goście” PDF Drukuj Email

XXIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUZYKI KAMERALNEJ W dniach 21 listopada – 5 grudnia 2015 roku odbędzie się XXIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej „Kwartet Śląski i jego goście”, w ramach którego publiczność będzie miała okazję uczestniczyć w pięciu koncertach: w Sali Kameralnej NOSPR – 21 i 25 listopada o godz. 19.30, a następnie w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach – 29 listopada o godz. 18.00 oraz 2 i 5 grudnia o godz. 19.00.

Idea tegorocznej edycji Festiwalu to Mistrz i uczeń, a wraz z nią pytanie, czy ta relacja to wyzwanie czy anachronizm? Czy mentoring to innowacja, trend czy może znak naszych czasów? Artyści spróbują to prześledzić – w różnych epokach, stylach i kierunkach. W takiej formule mieści się twórczość kompozytorów pochodzących z bliskich i odległych kręgów kulturowych i stylistycznych, począwszy od Polski, przez Rosję, Francję i Anglię, po Amerykę Południową. Tegoroczny festiwal składa się z przykładów tej relacji w osobach i utworach takich kompozytorów, jak: Ginastera – Piazzolla, Voughan-Williams – Ravel, Mendelssohn – Gade, Bridge – Britten, MaliszewskiLutosławski, Gliére – Prokofiew i Miaskowski. W niektórych jednak przypadkach okazuje się, że to uczeń stał się mistrzem, że przerósł nauczyciela. Nazwisko tego drugiego popadłoby w zapomnienie, gdyby nie jego fenomenalny student. A zatem Mistrz i uczeń, nauczyciel – mistrz jest chyba słusznym rozwinięciem tytułu tegorocznej edycji Festiwalu.

W obsadzie wykonawczej młodość również zderzy się z doświadczeniem. Na jednym z koncertów studenci wystąpią razem z nauczycielami. Do grona tegorocznych gości zaproszeni zostali zarówno młodzi artyści, laureaci licznych konkursów i przesłuchań (Szczepan Kończal - pianista, Julia Łopuszańska – studentka w klasie harfy katowickiej AM), jak i akademickich profesorów o imponującym dorobku estradowym i dydaktycznym (Maria Szwajger-Kułakowska, Tomasz Miczka, Tomasz Strahl). Spośród dwóch Oktetów, które znalazły się w programie – Nielsa Gade i Rheinholda Gliére’a – pierwszy wykonany zostanie przez Kwartet Śląski z młodym angielskim Kwartetem Jubilee, w drugim natomiast z gospodarzami wystąpi Kwartet Camerata.

ZOBACZ: program Festiwalu

Patronat medialny nad Festiwalem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej.
 

Share on Facebook
 
Kwartet kwartetów – współczesna muzyka polsko-włoska PDF Drukuj Email

altKoncerty współczesnej muzyki polsko-włoskiej zatytułowane Kwartet Kwartetów odbędą się 15 listopada 2015 roku w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny na warszawskiej Pradze (ul. Otwocka 14) oraz 2 grudnia 2015 roku w Mediatece Start-Meta w Warszawie (ul. Szegedyńska 13A).

Wydarzenie organizowane jest dzięki współpracy Fundacji Ensemblage oraz włoskiego stowarzyszenia kompozytorow Cluster. Oba ugrupowania promują muzykę współczesną (kameralną, operową, teatr instrumentalny) oraz powiązanych z nią utalentowanych wykonawców. Współpraca między Cluster i Ensemblage zaowocowała już koncertami z polską muzyką w takich włoskich miastach jak Lucca czy Genua, a prezentowana była przez włoskie zespoły kameralne.

Podczas koncertów wykonane zostaną utwory czterech kompozytorów młodego pokolenia: Girolamo Deraco (Citta Fantastica), Claudio Jose Boncampagni (Cordes), a także Marcina Piotra Łopackiego (Kwartet smyczkowy op. 45) i Andrzeja Karałowa (Kwartet smyczkowy). Kompozycje prezentują szeroki wachlarz stylistyczny: od ekspresjonizmu przez sonoryzm, aż po punktualizm. Repertuar zostanie wykonany przez Two plus 2 Quartet, złożony z młodych, ale doświadczonych i wielokrotnie nagradzanych instrumentalistów związanych z Ensemblage.

Patronat medialny nad koncertami objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej.

Share on Facebook
 
Amerykańska prapremiera utworu Macieja Bałenkowskiego PDF Drukuj Email

Maciej Bałenkowski4 grudnia 2015 roku w Mary Flagler Cary Hall w DiMenna Center for Classical Music w samym sercu Nowego Jorku odbędzie się amerykańska prapremiera utworu Sinfonietta – Time is ticking Macieja Bałenkowskiego, który w tym roku zwyciężył w Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim „Sinfonietta per Sinfonietta”, zorganizowanym przez orkiestrę Sinfonietta Cracovia.

Utwór pierwszy raz został wykonany 28 czerwca 2015 roku w Filharmonii Krakowskiej przez Sinfoniettę Cracovię pod dyrekcją Jurka Dybała. Doczekał się również kolejnych wykonań, między innymi 16 listopada 2015 roku w Sali Konserwatorium Moskiewskiego podczas Festiwalu Muzyki Polskiej w Moskwie, również w interpretacji Sinfonietty Cracovii.

Podczas koncertu Twenty Somethings (1875-Present) oprócz utworu polskiego twórcy zabrzmią także takie kompozycje, jak: Yours (2011) Julii Seeholzer, Antifonys (1968) i Lyric for Strings (1946) George’a Walkera oraz Serenade for Strings op. 22 (1875) Antonína Dvořáka. Wystąpi Urban Playground Chamber Orchestra pod batutą Thomasa Cunninghama.

Maciej Bałenkowski będzie uczestniczył w nowojorskim koncercie dzięki dofinansowaniu z programu „Kultura polska na świecie“ Instytutu Adama Mickiewicza.

Więcej informacji – na stronie: www.upchamberorchestra.org/twenty-somethings-1875-present.html

Share on Facebook
 
Rada Artystyczna Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus powołana PDF Drukuj Email

Sinfonia IuventusW listopadzie 2015 roku powołana została Rada Artystyczna Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus, składająca się z wybitnych przedstawicieli świata muzyki.

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus jest narodową instytucją kultury powołaną w 2007 roku przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Rada Artystyczna będzie miała na celu wspomaganie pracę orkiestry i określanie kierunku jej artystycznego rozwoju. Tym samym rada będzie realizować założenia jednego z najwybitniejszych polskich dyrygentów, jakim był Maestro Jerzy Semkow, pomysłodawca i inicjator powstania orkiestry. Misją Sinfonia Iuventus jest tworzenie najlepszych warunków dla artystycznego rozwoju muzyków orkiestrowych, zapewniając im profesjonalną edukację pod kierunkiem wybitnych znawców sztuki. Od września 2015 roku funkcję Dyrektora Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus pełni Anna Kościelna.

W skład Rady Artystycznej Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus wchodzą: Jacek Kaspszyk, prof. dr hab. Tomasz Miczka, Michail Jurowski, Łukasz BorowiczPrzemysław Fiugajski.

Share on Facebook
Więcej…
 
Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski na utwór do wiersza księdza Jana Twardowskiego PDF Drukuj Email

ks. Jan TwardowskiZ okazji 100-lecia urodzin księdza Jana Twardowskiego Zakład Edukacji Muzycznej Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza młodych kompozytorów do udziału w konkursie na utwór muzyczny do wybranego wiersza poety.

Konkurs adresowany jest do młodych twórców w wieku do 35 lat. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: piosenka, utwór chóralny a cappella, utwór wokalno-instrumentalny (na głos solowy lub głosy solowe i chór z orkiestrą). Pula nagród wynosi 15 tysięcy zł. W Jury konkursu zasiądą między innymi: Krzysztof Herdzin, wykładowcy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (Mietek Szcześniak, Fryderyk Stankiewicz) oraz dyrektor Filharmonii Kaliskiej – Adam Klocek.

Termin zgłoszeń konkursowych upływa 10 grudnia 2015 roku. Koncert finałowy, połączony z wręczeniem nagród i wyróżnień, planowany jest na 29 stycznia 2016 roku. Konkurs jest prestiżowym przedsięwzięciem zarówno dla Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza, jak i władz Kalisza – unikalnym ze względu na połączenie twórczości muzycznej z odczytaniem poezji ks. Jana Twardowskiego.

Honorowy patronat nad konkursem objęli: Jego Magnificencja prof. dr hab. Bronisław Marciniak, Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Prezydent Miasta Kalisza, Grzegorz Sapiński. Współorganizatorem jest Filharmonia Kaliska. Patronat medialny nad konkursem objęły: TVP Kultura, Radio Merkury Poznań oraz Polskie Centrum Informacji Muzycznej.

Szczegółowe informacje – na stronie: www.wpa.amu.edu.pl/strona-glowna/ycie-wydziau/konkurs-kompozytorski

Share on Facebook
 
Sinfonia Viva - „Muzyka polska” PDF Drukuj Email

Muzyka polskaPremiera nowej płyty Sinfonia Viva zatytułowanej Muzyka polska odbędzie się 27 listopada 2015 roku. Wyjątkowy album z kompozycjami polskich twórców został nagrany dla uczczenia siedemnastej rocznicy działalności orkiestry.

Sinfonia Viva – nagrodzona prestiżowym „Złotym Orfeuszem 2015” we Francji – dokładnie 21 listopada 2015 roku obchodziła swoje 17 urodziny. Zespół wydał aż 46 płyt (z czego dwie pokryły się złotem, a jedna platyną), został wyróżniony nagrodą Fryderyka i otrzymał aż 9 nominacji do niej. W jego wykonaniu nagrania Chopina poleciały w kosmos na pokładzie wahadłowca Endeavour, to on koncertował po Europie z legendarną grupą YES. To tylko kilka z wielu sukcesów, którymi młodzi muzycy zasłynęli w kraju i zagranicą.

Album z muzyką polską to 47 płyta utytułowanej orkiestry, która przeznaczona jest dla szerokiego kręgu melomanów. – To już 17 lat, jak wspólnie muzykujemy, grając klasykę i jazz, słynne serenady i muzykę filmową, walce i tanga, miniatury i wielkie oratoria, poszukując stale nowych dróg interpretacji, odkrywając – również dla siebie samych – nieznane światy. Sinfonia Viva jest młoda, grają w niej ludzie młodzi, których połączyła wspólna pasja. – mówi Tomasz Radziwonowicz, założyciel i dyrygent orkiestry.

Na wydanie płytowe złożyły się najpiękniejsze dzieła muzyki polskiej: Serenada na orkiestrę smyczkową op. 2 Mieczysława Karłowicza, Koncert na wiolonczelę i orkiestrę smyczkową Tomasza Radziwonowicza (napisany dla Doroty Woźniak-Mocarskiej i orkiestry Sinfonia Vivaa), Etiuda b-moll op. 4 nr 3 Karola Szymanowskiego (w wersji oryginalnej na fortepian, na płycie zaprezentowana w opracowaniu Tomasza Radziwonowicza), Pięć melodii ludowych Witolda Lutosławskiego, Nokturn Es-dur op. 9 nr 2 Fryderyka Chopina (bardziej znany w opracowaniu Pabla Sarasatego na skrzypce i fortepian, na płycie przedstawiony w aranżacji Tomasza Radziwonowicza na skrzypce i orkiestrę kameralną).

Teaser albumu Muzyka polska: www.youtu.be/ChzwrPppz4I
Utwór zapowiadający płytę (Etiuda b-moll op. 4 nr 3 Karola Szymanowskiego): www.youtu.be/Oc1rd7Vztmw 

Share on Facebook
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 39

ZKP

 Archiwum Cyfrowe Muzyki Polskiej

 

POLMIC poleca

www.sikorski.polmic.pl
www.panufnik.polmic.pl
www.serocki.polmic.pl
www.baird.polmic.pl

Rynek fonograficzny w Polsce 2011/2012

kliknij i posłuchaj muzyki!

włącz radio RMF Classic

Polska Filharmonia Bałtycka im. F. Chopina w Gdańsku zaprasza na 3x3 Festival, łączący barokowe brzmienie orkiestry i pozornie różne muzyczne elementy składowe, jak folkowy akordeon Czesława Mozila, eksperymentalny fortepian Marcina Maseckiego (na zdjęciu), czy wreszcie plastyczne gramofony DJ-a Lenara. Wszyscy wymienieni artyści wystąpią z jedną z najbardziej rozpoznawalnych na międzynarodowej scenie muzycznej orkiestrą barokową Arte dei Suonatori w Sali Koncertowej na Ołowiance kolejno 10 i 31 października oraz 21 listopada 2015 roku.

Więcej...

Mistrzowski Kurs Interpretacji Sir Jamesa Galwaya, Lady Jeanne Galway oraz Łukasza Długosza – Lusławice, 27-31 października 2015

Mistrzowski Kurs Interpretacji pod kierunkiem flecistów Sir Jamesa Galwaya, Lady Jeanne Galway oraz Łukasza Długosza odbędzie się w dniach 27-31 października 2015 roku w Europejskim Centrum Muzyki w Lusławicach.

Więcej...
Zaprenumeruj nasz Newsletter!
    linki

Partnerzy POLMIC

IAMIC

Projekty POLMIC

IAMIC 2011

ArtMusFair - Warsaw 2010

DMET
 

Raport 2008

Mecenasi POLMIC

MKIDN
IMIT
ZAiKS
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
 
 
o naskontaktnasi mecenasi

Copyright © 2002-2011 Polskie Centrum Informacji Muzycznej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Informujemy, że strona polmic.pl korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Użytkownicy naszego serwisu mogą określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce. Korzystając z naszej strony, wyrażają oni zgodę na używanie cookie.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information