31 października 2014
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Andrzej Markowski

postać

dnia

Andrzej

Markowski

- Grosse Interpreten Neuer Musik. Siegfried Palm, Violoncello

płyta

dnia

-

Grosse Interpreten Neuer Musik. Siegfried Palm, Violoncello

Szymanowski Karol Demeter op. 37bis

kompozycja

dnia

Szymanowski Karol

Demeter op. 37bis

Sowińska Iwona Polska muzyka filmowa 1945-1968

książka

dnia

Sowińska Iwona

Polska muzyka filmowa 1945-1968

WITAMY

Portal Polmic.pl jest pierwszym i jak dotąd jedynym w sieci serwisem internetowym, poświęconym w całości tylko i wyłącznie muzyce polskiej. Nadrzędnym jego celem jest informowanie o bieżącej aktywności środowiska muzycznego w Polsce oraz polskich muzyków za granicą, a także dostarczanie aktualnych, kompleksowych wiadomości o polskich artystach, instytucjach muzycznych i publikacjach o muzyce. Służy temu zarówno sam portal internetowy, jak i dołączona do niego osobna aplikacja bazy danych o utworach i kompozytorach oraz Newsletter, rozsyłany do zarejestrowanych użytkowników serwisu.
Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego portalu - bądź na bieżąco z muzyką polską!

NOWA MUZYKA POLSKA

LogowanieJSTOR online

JSTOR
Chcesz wejść?
Skontaktuj się z nami!

 

Nowości książkowe

Muzykalne dzieci Wenus i inne studia z antropologii muzyki
Nakładem warszawskiego wydawnictwa DiG na początku lutego 2014 roku ukazała się książka Sławomiry Żerańskiej-Kominek Muzykalne dzieci Wenus i inne studia z antropologii muzyki. Autorka zajmuje się w niej muzyką w szeroko pojętym i interdyscyplinarnie ujmowanym kontekście kultury symbolicznej. Rozważa m.in. zagadnienie początków muzyki, wiązane ze śpiewem ptaków, przedstawia postać muzyka w jego różnych kulturowo–historycznych wcieleniach, interpretuje muzykę w obrazach Tycjana i Gentile da Fabriano, wreszcie przedstawia stosunek Karola Szymanowskiego do kultury Orientu.
Więcej...

Nowości płytowe

Muzyka Polska Dzisiaj - kolekcja płyt
Dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, we współpracy z Polskim Radiem S. A., Polskie Centrum Informacji Muzycznej zainicjowało w 2013 roku serię płytową Muzyka Polska Dzisiaj. Wydanych zostało 10 monograficznych płyt kompaktowych audio, poświęconych twórczości współczesnych kompozytorów polskich różnych generacji, mieszkających i działających w Polsce i poza granicami kraju: Zbigniewa Penherskiego, Lidii Zielińskiej, Magdaleny Długosz, Tadeusza Wieleckiego, Anny Zawadzkiej-Gołosz, Jacka Grudnia, Jarosława Siwińskiego, Michała Talmy-Sutta, Ewy Trębacz oraz Aleksandra Kościowa.
Więcej...

Kolekcja Muzeum Narodowego - Średniowiecze
3 grudnia 2013 roku miał premierę najnowszy album z serii „Kolekcja Muzeum Narodowego”
, wydawanej przez Parlophone Music. Tym razem całą uwagę poświęcono sztuce i muzyce średniowiecznej. W serii ukazały się jak dotąd tytuły: Muzyka Dawna, Szymanowski, Szymański/Glass/Górecki/Reich, Beethoven, Strawiński, Szostakowicz oraz Barok. W grudniu ukaże się także szczególny album zatytułowany Zima.
Więcej...
DUX

We lutym 2013 roku znana firma fonograficzna DUX przekazała do fonoteki Polskiego Centrum Informacji Muzycznej swoje najnowsze publikacje CD.
ZOBACZ: lista płyt
Warsaw Camerata à la carte!
6. Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka u Źródeł” 2014
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej i Sztuk Wizualnych „Mózg Festival“ 2014
aktualności
Śląskie Dni Muzyki Współczesnej 2014 PDF Drukuj Email

XVI Śląskie Dni Muzyki WspółczesnejXVI Śląskie Dni Muzyki Współczesnej odbędą się w Katowicach między 30 października a 14 listopada 2014 roku.

W tym roku mija 30 lat od pierwszej edycji festiwalu-biennale, organizowanego przez katowicki oddział Związku Kompozytorów Polskich. Naczelną ideą Śląskich Dni Muzyki Współczesnej jest prezentowanie najciekawszych przykładów twórczości muzycznej XX i XXI wieku, ze szczególnym uwzględnieniem kompozytorów związanych ze Śląskiem. Od początków swojego istnienia Festiwal ma przywilej współpracowania z najwybitniejszymi śląskimi zespołami, takimi jak Filharmonia Śląska, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO, Orkiestra Muzyki Nowej, Kwartet Śląski czy Zespół Śpiewaków Miasta Katowice CAMERATA SILESIA.

Na program Festiwalu złożą się cztery koncerty, podczas który odbędą się prawykonania pięciu nowych kompozycji: Andrzeja Dziadka - Koncertu wiolonczelowego z Adamem Krzeszowcem w partii solowej, Oscara Pradosa Sillero - Chant des nuages du soir (nagrodzonego na I Międzynarodowym Konkursie Kompozytorskim im. K. Szymanowskeigo), Stanisława Bromboszcza - Intensamente. Muzyka na 2 flety i fortepian, Łukasza Pieprzyka - FreeFlight i Jarosława Mamczarskiego - Poematu Liczb na baryton, kontrabas, fortepian i elektronikę. Usłyszymy także utwory m.in. Tadeusza Szeligowskiego, Piotra Perkowskiego, Wojciecha Kilara, Aleksandra Tansmana, Eugeniusza Knapika, Tomasza Sikorskiego, Aleksandra Lasonia i Tadeusza Wieleckiego.

Tegoroczna, XVI edycja Festiwalu organizowana jest we współpracy z Akademią Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Agencją Artystyczną APPASSIONATO, przy wsparciu ze strony: Urzędu Miasta Katowice, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytutu Muzyki i Tańca oraz Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

ZOBACZ: program Festiwalu

Share on Facebook
 
Requiem Pawła Łukaszewskiego - przed Świętem Wszystkich Świętych w Krakowie PDF Drukuj Email

Paweł ŁukaszewskiTradycyjnie przed Świętem Wszystkich Świętych, 31 października 2014 roku o godz. 19.30 na estradzie Filharmonii w Krakowie zabrzmi Mozartowskie Requiem. Tym razem jednak w kontekście dzieła, którego pierwsze pełne wykonanie wersji symfonicznej odbędzie się za sprawą krakowskich filharmoników i wobec zgromadzonej w piątkowy wieczór publiczności. Mowa o Requiem Pawła Łukaszewskiego (na zdjęciu), znakomitego polskiego kompozytora młodego pokolenia, którego obecność podkreśli jeszcze rangę tego wydarzenia.

Paweł Łukaszewski opatrzył partyturę swojego Requiem kilkoma różnymi dedykacjami: dla członków rodziny, przyjaciół i ludzi szczególnie dla niego ważnych, m.in. kompozytorów Wojciecha Kilara i Johna Tavernera. „W obrzędach pogrzebowych poleca się Bogu zmarłych, umacnia nadzieję żyjących, wyznaje wiarę, że wszyscy ochrzczeni zmartwychwstaną z Chrystusem, modli się, aby zmarli przeszli przez śmierć do życia” – mówi kompozytor – „przesłaniem więc liturgii żałobnej jest nadzieja życia wiecznego, wyznanie wiary w zmartwychwstanie i ponowne spotkanie w Królestwie Bożym”. Wśród dziesięciu części utworu nie znajdziemy zatem przerażającego Dies irae, usłyszymy za to pokrzepiający Psalm 23 i przepełnione nadzieją Alleluja. „Z niebieskiego Jeruzalem wyjdą aniołowie na spotkanie i zawiodą duszę do Raju, gdzie podejmą ją męczennicy przy wtórze chórów anielskich” – mówi kompozytor – „moje Requiem jest próbą przybliżenia największej tajemnicy naszej wiary”.

W koncercie obok Orkiestry i Chóru Filharmonii Krakowskiej pod batutą Michała Dworzyńskiego, udział wezmą soliści: Marta Boberska (sopran), Ewa Marciniec (alt), Aleksander Kunach (tenor) oraz Jarosław Bręk (bas).

Bezpośrednio przed koncertem (o godz. 18.30) odbędzie się wykład inaugurujący cykl „Katedra muzyki” zatytułowany Requiem – między mrokiem śmierci a światłem nadziei. Od gregoriańskiej mszy za zmarłych do „Polskiego Requiem” Pendereckiego. Wykład wygłosi prof. Regina Chłopicka.

Po koncercie organizatorzy zapraszają na wernisaż wystawy grafik Lesława Chorążego zatytułowanej Piórkiem o muzyce, piórkiem o świecie.

Share on Facebook
 
Koncert zaduszkowy Cameraty Silesia w nowej sali NOSPR PDF Drukuj Email

Koncert zaduszkowyKoncert zaduszkowy w wykonaniu Cameraty Silesia odbędzie się w piątek, 31 października 2014 roku o godz. 19.30 w Sali kameralnej NOSPR w Katowicach.

Program koncertu otworzą trzy dzieła estońskiego kompozytora Arvo Pärta: The Deer’s Cry (2008) do tekstu staroirlandzkiego hymnu przypisywanego św. Patrykowi, Da Pacem Domine (2004) - modlitwa o pokój na świecie, skomponowana na zamówienie Jordiego Savalla jako wyraz pamięci dla ofiar ataku terrorystycznego w Madrycie, oraz Morning Star (2007). Następnie usłyszymy kompozycje Pawła Szymańskiego: Lux aeterna (1984), motet In paradisum (1995) napisany na chór męski, będący wizją raju wyrażonego słowami tekstu kończącego mszę za zmarłych oraz Miserere (1993) - dzieło przypominające, że nam, żyjącym na tej ziemi, będącym „pyłem i prochem” pozostaje jedynie pokorna prośba skierowana do Boga słowami psalmisty: „Zmiłuj się nade mną, Boże, w łaskawości swojej”.

Zespół Cameraty Silesia i instrumentalistów Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia poprowadzi Anna Szostak.
Share on Facebook
 
Prawykonanie nowego utworu Rafała Zapały PDF Drukuj Email

Rafał ZapałaPrawykonanie utworu Rafała Zapały Susie’s mystic moments odbędzie się w ramach XXXIII Międzynarodowego Festiwalu „Jeunesses Musicales”, promującego młodych, utalentowanych wykonawców, 30 października 2014 roku o godz. 18.00 w Sali Koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach.

Wydarzenie jest częścią programu „Kompozytor – rezydent”, którym w Filharmonii w Kielcach w sezonie 2014/2015 jest Rafał Zapała (na zdjęciu). Współorganizatorem koncertu jest Świętokrzyskie Stowarzyszenie „Muzyka”.

W programie znajdą się także kompozycje Ludwiga van Beethovena - uwertura Fidelio, Wolfganga Amadeusza Mozarta - XXI Koncert fortepianowy C-dur w interpretacji ukraińskiej pianistki Dinary Klinton oraz Józefa Haydna - Symfonia nr 96 D-dur.

Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Świętokrzyskiej poprowadzi Antoine Glatard, który zwrócił uwagę jury Międzynarodowego Konkursu Dyrygentów „Jeunesses Musicales” w Bukareszcie (2013). Szacowne gremium przyznało artyście II miejsce oraz nagrodę specjalną, w wyniku czego młody adept sztuki otrzymał propozycję poprowadzenia kilku europejskich orkiestr, w tym kieleckiej. O tym i innych ciekawostkach ze świata muzyki opowie Beata Młynarczyk, pedagog, prelegent, autorka ważnych projektów edukacyjnych, członek Zarządu Towarzystwa Muzycznego w Częstochowie.

Share on Facebook
 
FuturOpera - wieczór współczesnej opery kameralnej PDF Drukuj Email

FuturOpera Warszawska Opera Kameralna zaprasza w dniach 5 i 6 listopada 2014 roku na FuturOperę - wykonanie trzech kameralnych oper współczesnych młodych kompozytorów: Nikolet Burzyńskiej, Dariusza Przybylskiego i Ryana Latimera.

FuturOpera to projekt zakładający wykonanie podczas jednego wieczoru trzech kameralnych oper współczesnych młodych kompozytorów: Wasserstimmen Dariusza Przybylskiego - opery kryminalnej opartej na pradawnej eskimoskiej legendzie (z librettem Przemysława Fiugajskiego), Labirynt Orfeja Nikolet Burzyńskiej - opery symbolicznej opowiadającej o zmaganiach człowieka zagłębiającego się we własną świadomość, opartej na poezji Jacka Dobrowolskiego oraz Three Tall Tales Of Doctor Monsieur Facade Ryana Latimera, będąca rodzajem bajkowego intermezza. Wszystkie te dzieła łączy oryginalny język dźwiękowy oraz miejsce akcji, rozgrywające się na pograniczu jawy i snu, w wyjątkowym, hipnotycznym transie. Twórcą projektu jest dyrygent – Jarosław Praszczałek.

Projekt FuturOpera ealizowany jest w ramach programu „Scena Młodych Warszawskiej Opery Kameralnej”, skierowanego jest do młodych kreatywnych twórców, absolwentów i studentów uczelni artystycznych, którzy chcieliby uzyskać pomoc w realizacji i promocji swoich projektów artystycznych. Wykonania odbywają się na scenie Warszawskiej Opery Kameralnej od 1 października do 31 grudnia 2014 roku. Zgodnie z założeniami projektu artyści zakwalifikowani do programu są wspierani podczas realizacji autorskich pomysłów w szerokim zakresie, zależnie od charakteru projektu.

Patronat medialny nad projektem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej.

Uwaga! Zbiórka dodatkowych pieniędzy na projekt FuturOpera - WSPIERAJ KULTURĘ

ZOBACZ: opisy oper

Share on Facebook
 
Nabór do "Zamówień kompozytorskich 2015-2016" MKiDN PDF Drukuj Email

IMiTMinisterstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego uruchomiło 4. edycję Programu Kolekcje – priorytet Zamówienia kompozytorskie 2015-2016 w dniu 20 października 2014 roku. Operatorem programu jest Instytut Muzyki i Tańca.

Celem priorytetu jest wspieranie współczesnej twórczości muzycznej poprzez zamawianie nowych dzieł oraz stworzenie dogodnych warunków dla ich stałej obecności w przestrzeni publicznej. W dotychczasowych trzech edycjach programu zamówionych zostało prawie 300 kompozycji.

Wnioski do priorytetu Zamówienia kompozytorskie mogą składać państwowe i samorządowe instytucje kultury, organizacje pozarządowe, kościoły i związki wyznaniowe, uczelnie artystyczne, publiczne i niepubliczne szkoły artystyczne oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą. Budżet priorytetu na lata 2015-2016 wynosi 2 000 000 zł. Składanie wniosków do priorytetu odbywa się za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta EBOI. Nabór wniosków potrwa do 30 listopada 2014 roku.

Share on Facebook
Więcej…
 
Screen and Sound Fest. Let`s See The Music 2014 - nagrody rozdane PDF Drukuj Email

creen and Sound Fest. Let`s See The Music 2014 - nagrody rozdaneW sobotę, 25 października 2014 roku w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbyła się Gala Finałowa Festi-walu Screen and Sound Fest. - Let's See The Music 2014, podczas której ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji Festiwalu.

Jury w składzie: Zygmunt Konieczny (ceniony kompozytor muzyki filmowej i teatralnej), Marcin Koszałka (operator i reżyser filmowy), Jerzy Kucia (profesor krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych), oraz Mikołaj Valencia (specjalista efektów wizualnych) przyznało nagrody w trzech festiwalowych kategoriach: Film, Animacja, Super Kreator.

W tym roku uczestnicy przygotowywali filmy do kompozycji Abla Korzeniowskiego, Michała Lorenca, Adriana Konarskiego, Piotra Mossa, Adama Sztaby oraz Janusza Bieleckiego. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci statuetek z rąk kompozytorów, których utwory stanowiły kanwę tegorocznych wizualizacji konkursowych. Nagrodzeni otrzymali także nagrody finansowe w wysokości 10.000 złotych każdy.

Do udziału w konkursie zarejestrowało się ponad 200 uczestników zarówno z Polski jak i z zagranicy, którzy nadesłali ponad 100 filmów. Jury wskazało po 5 wizualizacji do każdej z konkursowych kategorii: Animacja, Film, Super Kreator, spośród nominowanych filmów wybrano zwycięskie prace:

  • FILM: Otto Andersson Red Ribbon, do utworu Abla Korzeniowskiego - Song For Little Sparrow
  • ANIMACJA: Daniel Zagórski Song, do utworu Abla Korzeniowskiego - Song For Little Sparrow
  • SUPER KREATOR: Aleksandra Idzikowska Godzilla, do utworu Piotra Mossa - Drzewo z krukami

Share on Facebook
Więcej…
 
Król Ubu czyli Poczet Kompozytorów Polskich PDF Drukuj Email

Król Ubu czyli Poczet Kompozytorów Polskich Wernisaż wystawy linorytów Joanny Tumiłowicz pt. Król Ubu czyli Poczet Kompozytorów Polskich odbędzie się w poniedziałek, 27 października 2014 roku o godzinie 17.30 w Galerii STYK, na drugim piętrze Pałacu Czapskich w Warszawie (Rektorat Akademii Sztuk Pięknych, Krakowskie Przedmieście 5).

Na kartach tej historii będzie można zobaczyć wizerunki takich osób, jak: Krzysztof Penderecki, Witold Lutosławski, Henryk Mikołaj Górecki, Wojciech Kilar, Elżbieta Penderecka, Elżbieta Sikora, Hanna Kulenty, Joanna Bruzdowicz, Bogusław Schaeffer, Grażyna Bacewicz, Kazimierz Serocki, Tadeusz Baird, Eugeniusz Knapik, Stefan Kisielewski, Mieczysław Weinberg, Roman Palester, Aleksander Tansman, Roman Maciejewski, Krzysztof Meyer, Krzysztof Knittel, Grażyna Pstrokońska-Nawratil, Aleksander Lasoń, Rafał Augustyn Stanisław Krupowicz, Jerzy Kornowicz, Marek Stachowski, Edward Pałłasz, Marian Sawa, Bernadetta Matuszczak, Zygmunt Krauze, Witold Rudziński, Krystyna Moszumańska-Nazar, Włodzimierz Kotoński, Witold Szalonek, Augustyn Bloch, Romuald Twardowski, Marta Ptaszyńska, Andrzej Panufnik, Paweł Szymański, Paweł Mykietyn, Aleksandra Gryka, Agata Zubel.

Wystawę można oglądać do 30 października 2014 roku.
Share on Facebook
 
Nominacje do Wrocławskiej Nagrody Muzycznej PDF Drukuj Email

Wrocławska Nagroda MuzycznaZnamy twórców nominowanych do Wrocławskiej Nagrody Muzycznej. Laureatów poznamy 24 listopada 2014 roku w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu.

Wrocławską Nagrodę Muzyczną przyznają m.in. wrocławscy dziennikarze i krytycy , a otrzymują ją artyści, którzy w szczególny sposób zasłużyli się w minionym sezonie. Laur przyznawany jest w dwóch kategoriach – muzyka poważna i rozrywkowa. Zwycięzca w każdej z kategorii otrzymuje 10 tysięcy złotych i pamiątkowy dyplom.

Za sezon 2013/14 w kategorii muzyka poważna nominowani zostali: Ewa Michnik - dyrektor Opery Wrocławskiej - za zainicjowanie cyklu „Gwiazdy Metropolitan Opera na scenie Opery Wrocławskiej”, Tomasz Dobrzański – za Festiwal „Forum Musicum” 2014 (Musica pro tabula – muzyka i rozkosze stołu) – festiwal odznaczający się kreatywnością, atrakcyjnością oraz odkrywczością repertuarową i wysokim poziomem artystycznym oraz Agnieszka Franków-Żelazny – za stworzenie i prowadzenie „Chóru melomana” (w Filharmonii).

W kategorii muzyka rozrywkowa kapituła nominowała: Piotra Dziubka – za obfity i wyjątkowo udany sezon artystyczny, Kaman – za premierę po latach płyty Białe murzynostwo oraz SKALPEL – za konsekwencję artystyczną i udany powrót na scenę muzyczną.

Kilka lat temu Ewa Michnik i Agnieszka Franków-Żelazny zdobyły już Nagrodę Muzyczną, a oprócz nich, w poprzednich edycjach nagrodzeni zostali m.in.: Magdalena Kulig i Magdalena Blum za płytę Elegie, Wioletta Chodowicz, kompozytor Rafał Augustyn, Jan Stanienda i Tomasz Kwieciński – realizatorzy Wieczorów w Arsenale, Me Myself & I oraz Indigo Tree, Piotr Turkiewicz – dyrektor artystyczny Jazztopadu. W trakcie gali we Wrocławskim Teatrze Współczesnym (24 listopada o godz. 19) zostanie też wręczona Wrocławska Nagroda Teatralna.

Share on Facebook
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 61

ZKP

Panufnik 2014

POLMIC poleca

www.sikorski.polmic.pl
www.panufnik.polmic.pl
www.serocki.polmic.pl
www.baird.polmic.pl

Rynek fonograficzny w Polsce 2011/2012

kliknij i posłuchaj muzyki!

włącz radio RMF Classic

Capella Cracoviensis zaprasza na Requiem W. A. Mozarta, które poprowadzi wybitny klawesynista i dyrygent Christophe Rousset.

CC współpracowała z francuskim artystą w kwietniu 2013 przy doskonale przyjętym Stworzeniu Świata Josepha Haydna. Tym razem pod batutą Rousseta z chórem i orkiestrą Capelli Cracoviensis zaśpiewają: Ilona Krzywicka (sopran), Ewa Zeuner (alt), Karol Kozłowski (tenor) i Jacek Ozimkowski (bas).

Więcej...

Młoda Filharmonia AUKSO – II edycja / Zagraj w orkiestrze AUKSO! – 19-26 listopada 2014

Młoda Filharmonia AUKSO to pierwszy tego typu projekt w Polsce, w którym utalentowana muzycznie młodzież z Polski i zagranicy podnosi swoje umiejętności wśród wybitnych zawodowych muzyków, którzy tworzą Orkiestrę AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia.

Aukso (z łac. Wzrastać) to nie tylko wzrost umiejętności, ale również niezwykła motywacja i inspiracja do dalszego rozwoju. Efektem tygodniowych warsztatów orkiestrowych będzie koncert w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu im. G.G. Gorczyckiego zagrany wspólnie z orkiestrą AUKSO oraz wybitnym norweskim skrzypkiem - Henningiem Kraggerud (po raz pierwszy w Polsce).

Więcej...
Zaprenumeruj nasz Newsletter!

Muzyka w TVP Kultura

W jesiennej ramówce TVP Kultura znalazł się nowy program muzyczny „Szlakiem Kolberga”, który emitowany będzie w niedziele o godz. 11:30. To cykl dokumentalny, w którym szlakiem etnografa i kompozytora Oskara Kolberga wyruszą m.in.: Tymon Tymański, Gaba Kulka, Czesław Mozil, Krzesimir Dębski, Zbigniew Wodecki.
Nowością będzie też cykl prezentujący najwybitniejsze przedstawinia z Metropolitan Opera w Nowym Jorku z ostatnich lat (ostatnie wtorki miesiąca o 20:20)

Więcej...

    linki

Partnerzy POLMIC

IAMIC

Projekty POLMIC

IAMIC 2011

ArtMusFair - Warsaw 2010

DMET
 

Raport 2008

Mecenasi POLMIC

MKIDN
IMIT
ZAiKS
 
 
o naskontaktnasi mecenasi

Copyright © 2002-2011 Polskie Centrum Informacji Muzycznej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Informujemy, że strona polmic.pl korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Użytkownicy naszego serwisu mogą określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce. Korzystając z naszej strony, wyrażają oni zgodę na używanie cookie.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information