27 lipca 2016
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Tadeusz Baird

postać

dnia

Tadeusz

Baird

Tadeusz Baird -

płyta

dnia

Tadeusz Baird

-

Baird Tadeusz 4 Sonety miłosne

kompozycja

dnia

Baird Tadeusz

4 Sonety miłosne

Tarnawska-Kaczorowska Krystyna Tadeusz Baird. Glosy do biografii

książka

dnia

Tarnawska-Kaczorowska Krystyna

Tadeusz Baird. Glosy do biografii

WITAMY

Portal Polmic.pl jest pierwszym i jak dotąd jedynym w sieci serwisem internetowym, poświęconym w całości tylko i wyłącznie polskiej muzyce poważnej. Nadrzędnym jego celem jest informowanie o bieżącej aktywności środowiska muzycznego w Polsce oraz polskich muzyków za granicą, a także dostarczanie aktualnych, kompleksowych wiadomości o polskich artystach, instytucjach muzycznych i publikacjach o muzyce. Służy temu zarówno sam portal internetowy, jak i dołączona do niego osobna aplikacja bazy danych o utworach i kompozytorach oraz Newsletter, rozsyłany do zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego portalu - bądź na bieżąco z muzyką polską!

Znajdź nas na FB

 

 

NOWA MUZYKA POLSKA

LogowanieJSTOR online

JSTOR
Chcesz wejść?
Skontaktuj się z nami!

 

Nowości książkowe

Andrzej Wendland „Górecki. IV Symfonia Tansman Epizody”

Próba ujęcia twórczości Henryka Mikołaja Góreckiego poprzez pryzmat ostatniego wielkiego dzieła podsumowującego dorobek twórcy IV Symfonii „Tansman Epizody”.
Więcej...

Nowości płytowe

Muzyka Polska Dzisiaj - kolekcja płyt
Dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, we współpracy z Polskim Radiem S. A., Polskie Centrum Informacji Muzycznej zainicjowało w 2013 roku serię płytową Muzyka Polska Dzisiaj. Wydanych zostało 10 monograficznych płyt kompaktowych audio, poświęconych twórczości współczesnych kompozytorów polskich różnych generacji, mieszkających i działających w Polsce i poza granicami kraju: Zbigniewa Penherskiego, Lidii Zielińskiej, Magdaleny Długosz, Tadeusza Wieleckiego, Anny Zawadzkiej-Gołosz, Jacka Grudnia, Jarosława Siwińskiego, Michała Talmy-Sutta, Ewy Trębacz oraz Aleksandra Kościowa.
Więcej...

Warszawska Jesień 2014 na płytach

2014 IAMIC Concert “Tradition and New Music” - na płycie POLMIC

Historyczny koncert Warszawskiej Filharmonii z 21 lutego 1955 na płycie Warner Classics
39. Dni Szymanowskiego
Energa Varmia Musica
Energa Sopot Classic 2016
aktualności
IX Letni Festiwal Nowego Miasta PDF Drukuj Email

IX LFNMIX Letni Festiwal Nowego Miasta odbędzie się w dniach 22 lipca – 7 sierpnia 2016 roku. Jest to jedyna tego typu cykliczna impreza w Warszawie, w repertuarze której znajduje się wyłącznie twórczość kompozytorów polskich. Na wszystkie wydarzenia festiwalowe wstęp jest wolny!

W ramach tegorocznej edycji odbędzie się łącznie 9 koncertów, w tym 3 piątkowe koncerty kameralne w klasztorze oo. Dominikanów (ul. Freta 10), 3 sobotnie koncerty dla najmłodszych z cyklu „Filharmonii Przedszkolaka” w Ogrodzie Fundacji Sto Pociech (ul. Freta 20/24A ) oraz 3 niedzielne koncerty orkiestrowe w kościołach: Stygmatów św. Franciszka (ul. Zakroczymska 1), Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny (ul. Przyrynek 2) i kościele p.w. św. Jacka (ul. Freta 10).

W piątek 22 lipca o godz. 19.00 wydarzenie zainauguruje występ Sekstetu Wokalnego Muzyki Współczesnej proMODERN. W Sali Prowincjalskiej klasztoru oo. Dominikanów zabrzmią pieśni do sonetów Williama Shakespeare’a autorstwa kompozytorów współczesnych, m.in. Miłosza Bembinowa, Andrzeja Borzyma jr., Krzesimira Dębskiego, Krzysztofa Herdzina, Anny Ignatowicz-Glińskiej, Pawła Łukaszewskiego i Tomasza Opałki.

24 lipca o godz. 13.00 w Kościele Stygmatów św. Franciszka Leszek Wachnik wraz z orkiestrą Warsaw Camerata pod batutą Pawła Kosa-Nowickiego dokona światowej prapremiery Koncertu na fagot i orkiestrę Sebastiana Zawadzkiego. Zabrzmi także Koncert obojowy Sebastiana Krajewskiego w wykonaniu Marka Roszkowskiego oraz Antes y despues Jerzego Wołochowicza. Podczas Festiwalu można będzie usłyszeć także III Kwartet smyczkowy „... pieśni śpiewają” op.67 Henryka Mikołaja Góreckiego w wykonaniu Royal String Quartet, siedemnastowieczny zbiór Offertoria et Communiones Mikołaja Zieleńskiego w interpretacji Zespołu Muzyki Dawnej „La Tempesta”, a także kompozycje barokowe w wykonaniu Zespołu Muzyki Dawnej „Per Il Basso”.

Podczas koncertu finałowego, 7 sierpnia o godz. 13.00 w Kościele p.w. św. Jacka, można będzie natomiast usłyszeć Orkiestrę Kameralną Polskiego Radia „Amadeus" pod batutą Anny Duczmal-Mróz z towarzyszeniem skrzypka Jarosława Żołnierczyka. W programie znajdą się takie utwory jak: Symfonia Adama Haczewskiego, Legenda Henryka Wieniawskiego, Koncert skrzypcowy Romualda Twardowskiego, Etiuda b-moll Karola Szymanowskiego oraz Divertimento Mikołaja Góreckiego.

Organizatorami IX Letniego Festiwalu Nowego Miasta są Fundacja Nowa Orkiestra Kameralna i orkiestra Warsaw Camerata. Mecenasami IX LFNM jest Biuro Kultury m.st. Warszawy oraz Związek Artystów Wykonawców STOART.

ZOBACZ: Program koncertów

Patronat medialny nad Festiwalem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej.

Więcej informacji – na stronie: www.lfnm.pl

Share on Facebook
 
39. Dni Muzyki Karola Szymanowskiego PDF Drukuj Email

39. Dni Muzyki Karola Szymanowskiego39. Dni Muzyki Karola Szymanowskiego odbędą się w dniach 23–31 lipca 2016 roku w Zakopanem. 11 wydarzeń festiwalowych, w tym koncertów, recitali oraz spotkań dyskusyjnych, odbędzie się w różnych wnętrzach związanych z historią tego osobliwego miejsca, jakim było Zakopane za życia Karola Szymanowskiego.

W tegorocznej edycji wyeksponowany zostanie wątek roli kobiet w życiu Szymanowskiego. W autorskim monodramie Hanny Zbyryt pt. Zośka, na podstawie Dzienników czasu wojny Zofii Nałkowskiej, przedstawiony zostanie epizod niespełnionej miłości pisarki do kompozytora. Spotkania będą także poświęcone opowieściom o kobietach „rodzinnych” (matce, siostrach, siostrzenicy) oraz o kobietach „modernizmu zakopiańskiego” (m.in. o Helenie Roj-Rytardowej, Marusi Kasprowiczowej, Zofii Stryjeńskiej). Gościem tegorocznych posiadów góralskich, kontynuujących tradycję spotkań ludzi świata sztuki z publicznością, będzie natomiast Leszek Bernat, przedstawiciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Dziennikarzy Muzycznych we Francji.

W związku z 90. rocznicą śmierci Bartusia Obrochty, Krzysztof Trebunia-Tutka przedstawi autentyczne nagrania dokonane przez Juliusza Zborowskiego w 1914 roku, a Kuba Szpilka opowie „O panach i góralach i ciekawych grach między nimi – Szymanowski i Bartuś Obrochta, czyli o tym, że może i lepiej się nie rozumieć”. Odbędzie się także rekonstrukcja wesela góralskiego, w którym brał udział Szymanowski. W 1923 roku kompozytor był drużbą na weselu Heleny Rojówny i Mieczysława Rytarda, które było jednym z większych wydarzeń towarzyskich ówczesnego Zakopanego. Dopełnieniem tematu będzie projekcja filmowa spektaklu – operetki Szymanowskiego Loteria na mężów (Opera Krakowska, 2007).

Część muzyczną wydarzenia wypełnią koncerty w wykonaniu znakomitych artystów z kraju i zagranicy. Podczas koncertu inauguracyjnego wystąpi Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO pod batutą Marka Mosia wraz z flecistami: Agatą Kierlar-Długosz i Łukaszem Długoszem. W programie znajdą się kompozycje Eugeniusza Knapika, Rafała Augustyna, Aleksandra Lasonia i Justyny Kowalskiej-Lasoń. Drugiego dnia Festiwalu odbędzie się koncert kompozytorski Hiszpana Oscara Pradosa – laureata I nagrody Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego im. Karola Szymanowskiego (Katowice 2012). Kolejne dni wypełnią recitale: fortepianowy Tianyu Zhou (Kanada/Chiny), wokalny Ewy Biegas oraz skrzypcowy Janusza Wawrowskiego. W koncercie finałowym można będzie natomiast usłyszeć kompozycje kameralne Karola Szymanowskiego i Claude’a Debussy’ego w wykonaniu Airis Quartet.

Organizator: Towarzystwo Muzyczne im. Karola Szymanowskiego. Współorganizatorzy: UM Zakopane, Muzeum Tatrzańskie, Związek Podhalan, Opera Krakowska, Fundacja „Zakopiańczycy. W poszukiwaniu tożsamości”.

ZOBACZ: Program wydarzeń

Patronat medialny nad Festiwalem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej.

Szczegółowe informacje – na stronie: www.szymanowski.zakopane.pl

Share on Facebook
 
VII Letni Festiwal „Pieniny-Kultura-Sacrum” PDF Drukuj Email

Pieniny Kultura SacrumSiódma edycja Letniego Festiwalu „Pieniny-Kultura-Sacrum” potrwa od 23 lipca do 13 sierpnia 2016 roku w Krościenku nad Dunajcem , obejmując pięć koncertów. Cztery z nich odbędą się w kolejne soboty lipca i sierpnia o godz. 19.00 w Kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza, natomiast jeden, w niedzielę 24 lipca o godz. 17.00, w Kościele pw. Wszystkich Świętych.

Przybędą nie tylko artyści z Polski, ale także z Mołdawii, Czech, Włoch, Austrii oraz z dalekiego Seulu w Korei Południowej. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich koncertów będzie tradycyjnie muzyka organowa. Oprócz niej zabrzmi w Krościenku po raz pierwszy fletnia pana i muzyka żydowska, tożsama dla naszych starszych braci w wierze. Usłyszymy ponadto kompozycje saksofonowe oraz sporą porcję muzyki wielkiego Johanna Sebastiana Bacha, zarówno organowej, jak też wokalnej. Całość dopełnią kompozycje chóralne. Kalejdoskop dźwiękowy tegorocznego festiwalu jest jak zawsze bogaty i w tym roku bardziej niż dotychczas – międzynarodowy.

Organizatorem Festiwalu jest Stowarzyszenie Artystyczne PianoClassic z Krakowa, przy współpracy z Parafią pw. Wszystkich Świętych w Krościenku nad Dunajcem. Dyrektorem Artystycznym Festiwalu jest Agnieszka Radwan-Stefańska. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny!

ZOBACZ: Kalendarz koncertów

Więcej informacji na profilu FB: www.facebook.com/pieninyfestiwal

Share on Facebook
 
Ars Cameralis 2016 PDF Drukuj Email

Ars CameralisXIII edycja Letniego Festiwalu Krakowskiej Opery Kameralnej „Ars Cameralis” 2016 potrwa od 24 lipca do 28 sierpnia. Spektakle prezentowane będą w siedzibie KOK oraz w zabytkowych wnętrzach kościołów Krakowa i Małopolski.

Całość zainauguruje wykonanie Pieśń nad Pieśniami Króla Salomona – udramatyzowanego oratorium opartego na tekście biblijnym ze Starego Testamentu. Widowisko odbędzie się 24 lipca w ramach obchodów jubileuszu 800-lecia Opactwa ss. Benedyktynek w Staniątkach, a całość zostanie powtórzona 20 sierpnia w Kościele XX. Misjonarzy na Stradomiu.

Festiwal będzie także okazją do obejrzenia widowiska muzycznego Krakowiany, Krakowiany (7 sierpnia), misterium scenicznego Ich geh’ und suche (Chodzę i szukam z tęsknym pragnieniem) Johanna Sebastiana Bacha oraz widowiska muzycznego w języku jidysz Chatskele, Chatskele!.

ZOBACZ: Program Festiwalu

Więcej informacji – na stronie: www.kok.art.pl oraz profilu FB

Share on Facebook
 
Muzyka w Zabytkach Starego Gdańska PDF Drukuj Email

Muzyka w zabytkach starego GdańskaCykl koncertów kameralnych „Muzyka w Zabytkach Starego Gdańska” wpisał się już na stałe w letnią ofertę Gdańska. Od 26 lipca do 13 sierpnia o godz.19.00 i 19.30 w zabytkowych wnętrzach gdańskiej starówki można będzie ponownie posłuchać muzyki – nie tylko klasycznej.

Podczas kilkunastu koncertów kameralnych muzycy związani z Polską Filharmonią Bałtycką wykonają utwory klasyków, sięgną do muzyki współczesnej, a także przypomną słuchaczom znane tematy muzyki filmowej. Instrumenty smyczkowe, dęte, strunowe i inne zabrzmią we wnętrzach kościołów, m.in. św. Barbary czy św. Jakuba, w Domu Uphagena, Centralnym Muzeum Morskim i w Ratuszu Staromiejskim.

Każda z tych lokalizacji ma swoją wyjątkową, wielowiekową historię. Podczas koncertów opowie o nich gdański przewodnik Aleksander Masłowski. Prowadzone przez niego prelekcje będą okazją do poznania tajemnic, które kryją miejskie wnętrza. Będzie to więc połączenie przyjemności płynącej ze słuchania urokliwej muzyki z pożytecznym pozyskiwaniem wiedzy. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

ZOBACZ: Terminarz koncertów

Więcej informacji – na stronie: www.filharmonia.gda.pl

Share on Facebook
 
16. Festiwal Ogrody Muzyczne PDF Drukuj Email

16. Festiwal Ogrody Muzyczne16. edycja Festiwalu Ogrody Muzyczne odbędzie się w dniach 15 lipca – 9 sierpnia 2016 roku na Zamku Królewskim w Warszawie.

Wśród znamienitych gości tegorocznej edycji Festiwalu znajdą się m.in. Janusz Majewski, Krzesimir Dębski czy Boris Kudlička. Prawdopodobnie wydarzenie uświetni także swoją obecnością zdobywca Złotej Konewki 2015 – rumuńsko-francuski reżyser Radu Mihăileanu, wyróżniony nagrodą publiczności za film Koncert, który można będzie obejrzeć także w tym roku (29.07). Blok operowy wypełnią w tym roku przedstawienia zarejestrowane w nowojorskiej Metropolitan Opera, natomiast blok baletowy spektakle z moskiewskiego Teatru Bolshoi.

Gościem Honorowym 16. Ogrodów jest Słowacja, która 1 lipca 2016 roku przejęła przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej. W programie zaplanowano dwa wieczory słowackie i trzy koncerty w wykonaniu muzyków ze Słowacji: grupy folkowej Kandráčovci (15.07), formacji muzycznej VENI ensemble (18.07) oraz duetu fortepianowego Nora a Miki Škutovci (25.07).

W bloku portretów muzycznych zobaczymy filmy o Leonardzie Bernsteinie, Arvo Pärcie i Fryderyku Chopinie. Dokument o naszym najsławniejszym kompozytorze zrealizował w 2014 roku Phil Grabsky – Brytyjczyk z polskimi korzeniami, autor cyklu o kompozytorach „W poszukiwaniu…” („In search of…”). Zdjęcia kręcono m.in. podczas festiwalu „Chopin i jego Europa”. Gościem wieczoru przed projekcją filmu będzie pianista Paweł Kowalski, który wielokrotnie zasiadał w jury Konkursu Chopinowskiego.

Gwoździem programu koncertowego będzie występ YOA Orchestra of the Americas – Młodzieżowej orkiestry obu Ameryk (22.07), która wykona kompozycje Bernsteina oraz Revueltasa. Ciekawie zapowiada się także koncert w wykonaniu orkiestry Sinfonia Viva pod batutą Tomasza Radziwonowicza, zatytułowany od kompozycji Tomasza Sikorskiego Struny w ziemi (01.08). Podczas koncertu finałowego Konieczny? Koniecznie! (09..08) zabrzmią natomiast piosenki Zygmunta Koniecznego. Wystąpią: Agata Zubel (śpiew), Andrzej Bauer (wiolonczela), Bartek Wąsik (fortepian) i Cezary Duchnowski (instrumenty elektroniczne).

Więcej informacji – na stronie: www.ogrodymuzyczne.pl

Share on Facebook
 
Chopin nad wodami Motławy PDF Drukuj Email

Chopin nad wodami Motławy15 lipca 2016 roku Polska Filharmonia Bałtycka ponownie rusza z cyklem recitali fortepianowych „Chopin nad wodami Motławy”. W przepięknym otoczeniu Salonu Gdańskiego na Ołowiance uczestnicy będą mogli wysłuchać arcydzieł nie tylko polskiego kompozytora.

Utwory Chopina, Rachmaninowa, Ravela, Brahmsa i innych twórców zagrają dla gości Filharmonii zarówno doświadczeni, jak i dopiero zdobywający uznanie, ale niezwykle zdolni pianiści. Do tych pierwszych należy m.in. Anna Mikolon, laureatka wielu nagród w polskich i międzynarodowych konkursach, posiadająca w swym dorobku wiele nagrań i publikacji. Pojawi się w PFB 24 lipca wraz z Arturem Rożkiem (baryton). Z kolei do przedstawicieli młodszej generacji wykonawców należy m.in. dobrze znany gdańskiej publiczności Mikołaj Sikała, laureat II nagrody w kategorii „Duet na dwa fortepiany” w XXV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Rzymie w 2015 roku. Wystąpi on 20 lipca. Oprócz nich swoje umiejętności gry na fortepianie zaprezentują: Anna Uszakowa (15.07), Paweł Rydel (16.07), Natalia Zaleska (17.07), Karol Garwoliński (18.07), EvgenyZaretsky (19.07), Adam Piórkowski (21.07), Arkadiusz Godziński (22.07) i Michał Mossakowski (23.07).

Recitale będą odbywać się codziennie między 15 a 24 lipca o godzinie 20.30. Ich dodatkowym atutem jest to, że z miejsca, w którym się odbywają, można podziwiać jeden z najpiękniejszych zakątków Gdańska – miasto od strony Motławy. Będzie to wspaniała okazja do ucieszenia zarówno oka, jak i ucha dzięki dokonaniom twórców z różnych dziedzin sztuki i czasów.

Bilety na poszczególne dni recitalu do nabycia poprzez stronę: www.filharmonia.gda.pl oraz w kasach PFB.

Share on Facebook
 
2. Wieczory Chopinowskie na Okólniku PDF Drukuj Email

2. Wieczory ChopinowskieW każdy wtorek lipca i sierpnia 2016 roku o godz. 19.00 na patio Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina (a w razie niepogody w sali koncertowej UMFC) odbywać się będą koncerty w ramach II Festiwalu Wieczory Chopinowskie na Okólniku.

Wystąpią reprezentanci wszystkich uczelni muzycznych w Polsce, a więc studenci z Warszawy, Bydgoszczy, Krakowa, Poznania, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Szczecina i Gdańska. Festiwal zainaugurują absolwentki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina – Monika Quinn oraz Maria Gabryś. W programie koncertu 5 lipca 2016 roku znajdą się takie kompozycje jak: Ballada g- moll op. 18 Juliusza Zarębskiego oraz 4 Mazurki op. 41, Ballada g-moll op. 23, Polonez cis-moll op. 26 nr 1, Fantaisie-Impromptu cis-moll op. 66, 4 Mazurki op. 30, Andante spianato i Wielki Polonez Es-dur op. 22 Fryderyka Chopina.

Kolejne koncerty odbędą się 12, 19 i 27 lipca oraz 2, 9, 16, 23 i 30 sierpnia 2016 roku. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

ZOBACZ: Program koncertów

Więcej informacji – na stronie: www.chopin.edu.pl

Share on Facebook
 
Dziekanka 2016 PDF Drukuj Email

DziekankaKoncerty w ramach 16. Festiwalu Letnie Wieczory Muzyczne „Dziekanka” 2016 będą odbywać się w każdą środę lipca i sierpnia o godz. 18.00 na zabytkowym dziedzińcu DS Dziekanka przy ul. Krakowskie Przedmieście 56 w Warszawie (a w razie niepogody w sali koncertowej Dziekanki).

Podczas inauguracji, 6 lipca 2016 roku, wystąpi znakomity Royal String Quartet w składzie: Izabella Szałaj-Zimak, Elwira Przybyłowska, Marek Czech, Michał Pepol. W programie znajdą się następujące kompozycje: James MacMillan – Memento; Gregorio Allegri – Miserere mei Deus; Dymitr Szostakowicz – VII Kwartet smyczkowy; Arvo Pärt – Fratres; Ludwig van Beethoven – Große Fuge in B-dur op. 133.

Podczas kolejnych koncertów wystąpią między innymi takie zespoły, jak kwartet klarnetowy Poco Leggero, grający na instrumentach historycznych Ensemble Hyacinthus, Szymanowski Piano Trio, Atom String Quartet, Kazzma Brass Quintet, Duet Arpetto oraz Ravel Piano Duo. Wstęp na wszystkei wydarzenia jest wolny.

ZOBACZ: Program koncertów

Więcej informacji – na stronie: www.chopin.edu.pl

Share on Facebook
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 77

ZKP

 Archiwum Cyfrowe Muzyki Polskiej

 

POLMIC poleca

www.sikorski.polmic.pl
www.panufnik.polmic.pl
www.serocki.polmic.pl
www.baird.polmic.pl

Rynek fonograficzny w Polsce 2011/2012

kliknij i posłuchaj muzyki!

włącz radio RMF Classic

W trakcie 26. edycji Festiwalu Mozartowskiego, która odbędzie się w dniach 23 czerwca – 31 lipca 2016 roku, odbędzie się łącznie kilkadziesiąt spektakli i koncertów w najbardziej prestiżowych miejscach w Warszawie: w Zamku Królewskim, Pałacu na Wyspie oraz Teatrze Królewskim w Łazienkach Królewskich, Kościele Seminaryjnym oraz w Teatrze Warszawskiej Opery Kameralnej

Więcej...

Międzynarodowy Kurs Kompozytorski SYNTHETIS 2016 – Radziejowice, 18-30 lipca 2016

Fundacja „Ogrody Muzyczne” serdecznie zaprasza i zachęca studentów kompozycji oraz młodych kompozytorów, którzy nie ukończyli jeszcze 35 lat, do udziału w Międzynarodowym Kursie Kompozytorskim SYNTHETIS 2016, który odbędzie się w Radziejowicach w terminie 18–30 lipca 2016 roku

Więcej...

IV Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski / 4th International Composers Competition – Gorzów Wielkopolski 2016

Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonia Gorzowska ogłasza IV Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski. Jego ideą jest promocja działalności artystycznej samych twórców, promowanie indywidualnego podejścia do materii muzyki współczesnej oraz popularyzacja tego fascynującego, bogatego świata dźwięków

Więcej...
Zaprenumeruj nasz Newsletter!
    linki

Partnerzy POLMIC

IAMIC

Projekty POLMIC

IAMIC 2011

ArtMusFair - Warsaw 2010

DMET
 

Raport 2008

Mecenasi POLMIC

MKIDN
IMIT
ZAiKS
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
 Narodowe Centrum Kultury
 
o naskontaktnasi mecenasi

Copyright © 2002-2011 Polskie Centrum Informacji Muzycznej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Informujemy, że strona polmic.pl korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Użytkownicy naszego serwisu mogą określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce. Korzystając z naszej strony, wyrażają oni zgodę na używanie cookie.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information