polmic logo 2009 250

newsletter
FB 50
XXV Festiwal Muzyki Kameralnej „Kwartet Śląski i jego goście”
15–26 listopada 2017, Katowice
XII Międzynarodowy Festiwal im. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego
17 listopada - 3 grudnia 2017
Konferencja Naukowa „(Od)głosy współczesności. Muzyka wokalno-instrumentalna początku XXI wieku”
17 listopada 2017, Szczecin
Jubileuszowy AŻ Festiwal
24 listopada – 10 grudnia 2017, Łódź
Warszawska premiera oratorium „Znalezienie Świętego Krzyża” Feliksa Nowowiejskiego
24 listopada 2017, Warszawa
I Międzynarodowy Konkurs Duetów Organowych „Per organo a quattro mani”
15–20 kwietnia 2018, Nowy Sącz

nasze patronaty

Koncert Sinfonii Iuventus z Rafałem Kwiatkowskim

Koncert Sinfonii Iuventus z Rafałem KwiatkowskimKoncert Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus pod batutą Marka Pijarowskiego, z udziałem polskiego wiolonczelisty Rafała Kwiatkowskiego odbędzie się 7 czerwca 2014 roku o godzinie 19:00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie.

Rafał Kwiatkowski - laureat I nagród na międzynarodowych konkursach w Nowym Jorku, Baltimore, Lipsku, Lubljanie, Viňa del Mar (Chile), Kuhmo (Finlandia) oraz II nagrody na Konkursie Paulo Cello w Helsinkach, koncertował jako solista z wieloma zagranicznymi orkiestrami m.in. w Los Angeles, Bogocie, Santiago, Moskwie, Helsinkach, Budapeszcie, Palermo, Astanie, oraz z Filharmonią Monachijską, a w kraju regularnie występuje i nagrywa z takimi zespołami, jak Sinfonia Varsovia, Sinfonietta Cracovia, NOSPR, Polska Orkiestra Radiowa oraz Filharmonia Narodowa.

W programie koncertu znajdą się trzy kompozycje: Fantazja orkiestrowa Noc na Łysej Górze Modesta Musorgskiego, Wariacje na tematy Rococo op. 33 Piotra Czajkowskiego i Suita symfoniczna Szeherezada op. 35 Nikołaja Rimskiego-Korsakowa.

Bilety dostępne na www.eBilet.pl oraz w kasie Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego (Warszawa, ul. Modzelewskiego 59) na godzinę przed koncertem.

Patronat medialny nad koncertem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej.