Polmic - FB

nasze projekty

Konkurs foto/video z dziećmi!

KonkursMajówkowy czas sprzyja rodzinnym wyprawom. Może także... z muzyką? A może nasz konkurs zainspiruje Was do niesamowitych przygód?

Serwis Polmic.pl we współpracy z krakowskim Wydawnictwem "Znak" - wydawcą książeczki dla dzieci Mały Chopinogłasza konkurs na najciekawsze zdjęcie lub krótki film (do 3 minut) na temat Mój muzykalny maluch.

Konkurs adresowany jest głównie do dorosłych, ale nie tylko. Technika prac dowolna. Liczymy na pomysłowość przede wszystkim... dzieci :) 

Spośród tych osób, które nadeślą najciekawsze prace, wylosujemy trzech zwycięzców. Otrzymają oni książeczki Mały Chopin. Na prace konkursowe czekamy do 21 maja 2009 roku (włącznie) tylko drogą e-mailową. Prosimy je nadsyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Najciekawsze prace zostaną również opublikowane w serwisie www.polmic.pl!

Do przesłanych prac-zgłoszeń prosimy dołączyć dane, zawierające: imię i nazwisko autora, tytuł oraz imię i wiek dziecka, a także dane osoby zgłaszającej (imię, nazwisko, adres i numer telefonu). Zwycięzców ogłosimy w dniu 22 maja 2009 roku na stronie www.polmic.pl.