polmic logo 2009 250

newsletter
FB 50
„Byłem tu, Fryderyk”
24 stycznia 1018, Warszawa
XI Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Witolda Lutosławskiego
29 stycznia - 10 lutego 2018 , Warszawa
XV Konkurs Kompozytorski im. Tadeusza Ochlewskiego
31 stycznia 2018 roku
Henryk Mikołaj Górecki III Symfonia „Symfonia Pieśni Żałosnych”
Premiera płyty
Ogólnopolski Konkurs Orkiestr Smyczkowych
27-28 marca 2018, Bydgoszcz
„Sinfonia Varsovia Kameralnie” – nowy cykl koncertów w siedzibie Orkiestry
3 stycznia - 5 grudnia 2018, Warszawa
Arte dei Suonatori Masterclasses
12–18 lutego 2018, Radziejowice

nasze patronaty

Koncert Sinfonii Iuventus z Rafałem Kwiatkowskim

Koncert Sinfonii Iuventus z Rafałem KwiatkowskimKoncert Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus pod batutą Marka Pijarowskiego, z udziałem polskiego wiolonczelisty Rafała Kwiatkowskiego odbędzie się 7 czerwca 2014 roku o godzinie 19:00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie.

Rafał Kwiatkowski - laureat I nagród na międzynarodowych konkursach w Nowym Jorku, Baltimore, Lipsku, Lubljanie, Viňa del Mar (Chile), Kuhmo (Finlandia) oraz II nagrody na Konkursie Paulo Cello w Helsinkach, koncertował jako solista z wieloma zagranicznymi orkiestrami m.in. w Los Angeles, Bogocie, Santiago, Moskwie, Helsinkach, Budapeszcie, Palermo, Astanie, oraz z Filharmonią Monachijską, a w kraju regularnie występuje i nagrywa z takimi zespołami, jak Sinfonia Varsovia, Sinfonietta Cracovia, NOSPR, Polska Orkiestra Radiowa oraz Filharmonia Narodowa.

W programie koncertu znajdą się trzy kompozycje: Fantazja orkiestrowa Noc na Łysej Górze Modesta Musorgskiego, Wariacje na tematy Rococo op. 33 Piotra Czajkowskiego i Suita symfoniczna Szeherezada op. 35 Nikołaja Rimskiego-Korsakowa.

Bilety dostępne na www.eBilet.pl oraz w kasie Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego (Warszawa, ul. Modzelewskiego 59) na godzinę przed koncertem.

Patronat medialny nad koncertem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej.