Polmic - FB

patronaty

Warszawa | "Opowiedz mi bajkę": Śródmiejskie warsztaty improwizacji dla dzieci

Data wydarzenia: 18-05-24

Opowiedz 18 5 24Patronat medialny nad projektem sprawuje Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Śródmiejskie warsztaty improwizacji dla dzieci "Opowiedz mi bajkę", organizowane przez Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej, będą miały miejsce w siedzibie warszawskiej Fundacji Sto Pociech (ul. Freta 20/24a) 18 maja 2024 roku o godz. 10:30. Udział w nich jest bezpłatny. Dzieci w wieku 3-8 lat z rodzicami będą mogli wziąć udział w wyjątkowych zajęciach pełnych muzyki, improwizacji i dobrej zabawy.

Podczas zajęć będzie można poznać bliżej muzykę współczesną i usłyszeć m.in. jak brzmi ośmiornica na spacerze, żaby w stawie lub narzędzia w warsztacie. Dzięki integracji różnych form sztuki, dzieci w trakcie tego typu warsztatów uczą się ekspresji, współpracy w grupie, oraz rozwijania swojego własnego głosu artystycznego.

Warsztaty poprowadzą twórcy tych warsztatów - improwizatorzy: kompozytor i pianista Jarosław Siwiński i kontrabasistka Małgorzata Kołcz, oraz ich muzyczny gość - perkusista Leszek Lorent.

Zajęcia trwają ok. 90 minut z krótką przerwą. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników zajęć. Zgłoszenia można przesłać na dwa sposoby:

poprzez formularz: https://forms.gle/ALgSr5Nz3UBCehCcA 

mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 790 395 228.

Zajęcia są bezpłatne i są współfinansowane ze środków Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

Szczegóły: www.ptmw.art.pl  oraz https://fb.me/e/4UN6XrOWI