Polmic - FB

nasze patronaty

Najnowszy koncert André Rieu od 31 lipca 2018 w ponad 60 kinach

Amore„Amore – mój hołd dla miłości”, czyli najnowszy koncert André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa pojawi się w ponad 60 polskich kinach. W warszawskim Kinie Praha transmisja koncertu odbędzie się 31 lipca 2018 roku o godz. 18:30.

Holenderski wirtuoz skrzypiec i jego koncerty przebojów muzyki klasycznej w pięknej scenerii średniowiecznego rynku w Maastricht, skąd pochodzi André Rieu, co roku przyciągają do miasta tłumy. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy, w barwnej oprawie kwiatów, świateł i wyszukanych kreacji występujących wykonawców. 7 lipca br. maestro zaproponował romantyczne widowisko pt. „Amore – mój hołd dla miłości”. Koncert ten zarejestrowano i od 31 lipca do 15 sierpnia będzie można go oglądać w kinach na całym świecie, w tym w 60 w Polsce.

nazywowkinach.pl – dystrybutor transmisji i retransmisji operowych, baletowych i teatralnych do kin – zaprasza na serię retransmisji wyjątkowego, letniego koncertu André Rieu oraz jego Orkiestry. Jak zawsze zabrzmią aranżacje wielkich przebojów muzyki klasycznej, ale także nowe kompozycje, przygotowane specjalnie na kolejne koncerty w Maastricht. W programie utwory Straussa, Verdiego, Pucciniego, Webbera, Rodgersa, a także słynna Kalinka i Granada.

Z okazji tegorocznego wyjątkowego koncertu André zaoferował niezwykłą możliwość złożenia jedynej w swoim rodzaju dedykacji miłosnej. Każdy z widzów mógł zadedykować walca swojej ukochanej osobie. André osobiście wybrał jedną dedykację i ogłosił zwycięzcę podczas koncertu.

Patronat medialny nad cyklem transmisji objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Lista kin i terminy pokazów tutaj. Dodatkowe informacje – na stronie: http://www.kinopraha.pl