Polmic - FB

nasze patronaty

Pruszcz Gdański | Art'n'Voices – we meet again

ArtStowarzyszenie Młodych Artystów Ziemi Wejherowskiej zaprasza 27 czerwca 2020 roku o godz. 20.00 na pierwszy po okresie kwarantanny koncert zespołu wokalnego Art’n’Voices, który odbędzie się w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim i będzie transmitowany online.

W programie koncertu znajdzie się muzyka z najnowszej płyty zespołu Midnight Stories oraz inne utwory z repertuaru Art’n’Voices.

Midnight Stories to album w całości poświęcony utworom inspirowanym szeroko pojętą tematyką nocy autorstwa Pawła Łukaszewskiego, Krzysztofa Komedy, a także twórców młodego pokolenia, m.in. Szymona Godziemba-Trytka, Zuzanny Falkowskiej, Anny Rocławskiej-Musiałczyk i Jakuba Szafrańskiego. Album został nagrany w Ars Sonora Studio, a jego wydawcą jest firma DUX. Premiera płyty miała miejsce w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku pod koniec lutego i miała być początkiem kolejnych koncertów związanych z promocją nowego albumu. Po czterech miesiącach przerwy zespół wznawia działalność koncertową i zaprasza do jednego z najstarszych kościołów na Pomorzu – Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim.

Wstęp na koncert jest wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

DOŁĄCZ: do wydarzenia na FB