Polmic - FB

ogłoszenia

„Projekty w kulturze. Idea, innowacje, biznes” – studia podyplomowe w Collegium Civitas

Collegium CivitasCollegium Civitas i Fundacja MEAKULTURA zapraszają na pierwsze w Polsce studia podyplomowe dla osób zainteresowanych komercjalizacją działań kulturalnych – „Projekty w kulturze. Idea, innowacje, biznes”.

Studia podyplomowe „Projekty w kulturze. Idea, innowacje, biznes” skierowane są do osób pracujących w sektorze kultury bądź zamierzających z nim współpracować. Ich celem jest uzyskanie przez słuchacza kompetencji umożliwiających rozwój projektu bądź organizacji czy instytucji od strony: konceptualnej, biznesowej, ekonomicznej, komunikacyjnej i zarządczej.

Program, opracowany przez dr Marlenę Wieczorek (konsultacja merytoryczna: Tomasz Szymański i Beata Dubiel-Stawska), jest skonstruowany w taki sposób, aby otrzymane narzędzia rozwoju projektów mogły być implikowane w różnych działaniach związanych z kulturą. Autorskie przedmioty są stworzone przez ekspertów praktyków odnoszących sukcesy w sektorze kultury i biznesie. To dzięki nim uczestnictwo w studiach podyplomowych stanie się katalizatorem zmian w sferze tworzenia i rozwoju projektów kulturalnych.

To studia dla pragmatyków i wizjonerów, autorów jednego projektu i profesjonalistów z wieloletnim stażem – wszystkich, którzy wierzą, że kultura może przynosić materialne zyski, nie zatracając swojej misji.

Rekrutacja trwa! Szczegóły na stronie --> https://www.civitas.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/projekty-w-kulturze-idea-innowacje-biznes-podyplomowe