Polmic - FB

nasze patronaty

„Muzyka współczesna nie gryzie”: Alicja Gronau

PTMWPolskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej zaprasza 10 listopada 2020 o godz. 18.00 na spotkanie online z cenioną kompozytorką Alicją Gronau w ramach projektu „Muzyka współczesna nie gryzie”.

Dr hab. Alicja Gronau, prof. UMFC – teoretyk muzyki i pedagog, jedna z najciekawszych polskich kompozytorek. Wiedza teoretyczna i umiejętność wszechstronnego odczuwania muzyki czyni z Gronau eksperta w zakresie poznawania starych porządków muzyczno-ruchowych i kreowania nowych. Synkretyczna twórczość artystki to efekt artystycznych poszukiwań w zakresie rytmiki, improwizacji i potencjału ekspresyjnego współistnienia kilku sztuk.

Zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu z Alicją Gronau i zadawania własnych pytań! Wystarczy przesłać je z zawartym tytułem „MWNG 2020" do 10 listopada do godz. 15.00, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ze względu na bieżącą sytuację pandemiczną w tym roku spotkania z twórcami muzyki współczesnej, członkami Związku Kompozytorów Polskich, odbywają się w formie transmisji online na stronie www.ptmw.art.pl oraz na Facebooku Towarzystwa. Przedsięwzięcie dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Patronat medialny nad projektem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

ZOBACZ: wydarzenie na FB