Polmic - FB

ogłoszenia różne

XI Międzynarodowy Festiwal Chóralny i Orkiestrowy w Pradze

MRFW dniach 25–29 sierpnia 2021 roku w Pradze odbędzie się XI Międzynarodowy Festiwal Chóralny i Orkiestrowy.

Praga – jedna z najpiękniejszych metropolii w Europie. Uczestnictwo w festiwalu daje możliwość przeżycia niezapomnianego pobytu w Złotym Mieście nad Wełtawą w niepowtarzalnej atmosferze. Liczne zabytki takie jak słynny Praski Zamek, Katedra św. Wita, Most Karola czy Złota Uliczka to tylko kilka z wielu atrakcji turystycznych. W tym malowniczym otoczeniu artyści mogą poprzez koncerty festiwalowe wzbogacić jeszcze czarującą atmosferę tego miejsca i przeżyć ją w niezapomniany sposób.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest wykonanie dowolnego programu (30 – 45 min.). Przebieg festiwalu oraz liczba koncertów festiwalowych są zależne od liczby i rodzaju uczestniczących chórów i orkiestr. Między próbami i koncertami pozostanie wystarczająco czasu na turystyczne przedsięwzięcia. Organizatorzy zapewniają: udział w koncercie wszystkich zespołów, udział w koncercie festiwalowym i otrzymanie dyplomu, zakwaterowanie ze śniadaniem w hotelu wybranej kategorii, wynajęcie autokaru na transfery i wycieczki w Czechach, zwiedzanie Pragi z przewodnikiem i rejs statkiem po Wełtawie.

Ostateczny termin zgłoszenia: 30 czerwca 2021 roku.

Szczegółowe informacje – na stronie: https://www.mrf-musicfestivals.com/miedzynarodowy-festiwal-choralny-i-orkiestrowy-w-pradze-czechy.phtml