Polmic - FB

nasze patronaty

Liw | Finał IV Mazowieckich Muzycznych Spotkań bez Barier

LiwFundacja „Czas Sztuki” serdecznie zaprasza na wielki finał IV Mazowieckich Muzycznych Spotkań bez Barier, który odbędzie się 27 listopada 2021 o godz. 17.00 w przepięknym zabytkowym Zamku w Liwie.

Będzie to wydarzenie wyjątkowe: spotkanie muzyczno – poetyckie, podczas którego wiersze Cypriana Kamila Norwida w dwusetną rocznicę urodzin tego twórcy wyrecytuje Piotr Ligienza, aktor znany z serialu Ranczo. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane również piękne utwory na duet skrzypcowy, zaczynając od kompozytorów baroku, a kończąc na muzyce XXI wieku. Usłyszymy kompozycje takich twórców, jak Jean-Marie Leclair i Grażyna Bacewicz, a także prawykonanie utworu Bartosza Kowalskiego – Dialogi polskie na dwoje skrzypiec. Wystąpią Katarzyna i Maksymilian Grzesiak.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Sfinansowano ze środków Fundacji PZU. Wstęp bezpłatny!

Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

ZOBACZ: wydarzenie na FB