Polmic - FB

patronaty

Warszawa | „ĄsąBąble": koncerty dla rodzin z dziećmi 3-7 lat

Hashtag 27.5.23Patronem medialnym Przestrzeni Muzyki Współczesnej Hashtag Lab jest Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Hashtag Lab i Fundacja Sfera Harmonii zapraszają rodziny z dziećmi w wieku 3-7 lat na dwa performatywne koncerty spacerowe pt. „Uszy na szlaku przygód" 27 maja 2023 (ul. Barska 29, Warszawa): o godz. 10.00 i 12.00. Usłyszymy utwory Malcolma Arnolda, Mikołaja Majkusiaka, Wojciecha Blecharza i Pawła Janasa. Patronem spotkania będzie Béla Bartók – kompozytor i prekursor etnografii muzycznej.

Kto lubi się bawić w chowanego? Okazuje się, że nie tylko dzieci, ale też instrumenty. Mali śmiałkowie nadstawią więc uszu i rozpoczną misję poszukiwawczą. Ruszą trasą, która poprowadzi przez zakamarki willi na Barskiej 29: patio, zieloną, szeleszczącą ścieżkę i słoneczny ogród. Po drodze znajdą dowody na to, że muzyka kryje się wszędzie, także w nas samych. W przypadku niepogody koncert odbędzie się w budynku Przestrzeni Muzyki Współczesnej Hashtag Lab.

Wystąpią Ania Karpowicz (flety, tongue drum) i Paweł Janas (akordeon, k-dron, melodyka). Poprowadzi spotkanie aktorka Anna Szawiel.

Przestrzeń Muzyki Współczesnej Hashtag Lab współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

Informacja o biletach: https://hashtaglab.pl/event/uszy-na-szlaku-przygow/