Polmic - FB


ogłoszenia różne

Konkursy na stanowiska kierownika muzycznego i wokalnego w Gliwickim Teatrze Muzycznym

Dyrektor Gliwickiego Teatru Muzycznego Grzegorz Krawczyk ogłasza konkurs na kandydatów na kierownika muzycznego oraz kierownika wokalnego.

Wymagane kwalifikacje: wykształcenie wyższe muzyczne; minimum 3 lata doświadczenia pracy w teatrze muzycznym (na stanowisku kierownika muzycznego, kierownika wokalnego, dyrygenta, chórmistrza etc.) lub minimum 5 lat udokumentowanej współpracy z teatrami, szkołami muzycznymi, orkiestrami, chórami itp., ze szczególnym uwzględnieniem repertuaru musicalowego i rozrywkowego; profesjonalizm i umiejętność kierowania zespołem.

Wymagane dokumenty: curriculum vitae wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, podanie o przyjęcie na stanowisko objęte naborem, list motywacyjny i referencje, kopia dyplomu szkoły wyższej.

Dokumenty należy przesłać mailem w formacie PDF na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., złożyć osobiście w sekretariacie Gliwickiego Teatru Muzycznego (ul. Nowy Świat 55/57, 44-100 Gliwice, godz. 8.00-16.00) lub przesłać listem poleconym w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Nabór na stanowisko Kierownika muzycznego/ Kierownika wokalnego" w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 listopada 2015 roku. Osoby wybrane w naborze zostaną zaangażowane na kontrakt od 1 grudnia 2015 roku do 30 czerwca 2017 roku.

Więcej informacji – na stronie: www.teatr.gliwice.pl/10,1084,GTM_poszukuje_do_pracy.html

Przesłuchanie do zespołu Orkiestry Opery Bałtyckiej - flet

Opera Bałtycka zaprasza na przesłuchanie do zespołu Orkiestry na stanowisko: flet - I głos (z fletem piccolo i obowiązkiem grania głosu tutti) „na zastępstwo”.

W dniu 27 października 2015 roku o godzinie 10.00 w Operze Bałtyckiej w Gdańsku (al. Zwycięstwa 15) odbędzie się przesłuchanie kandydatów do orkiestry Opery Bałtyckiej na stanowisko I flecisty z dodatkiem fletu piccolo oraz obowiązkiem grania głosu tutti. Opera Bałtycka poszukuje muzyka na zastępstwo do czerwca 2018 roku.

Organizator zapewnia akompaniatora, który będzie do dyspozycji kandydatów w dniu przesłuchania od godz. 08.00. Opera nie zwraca kosztów podróży oraz zakwaterowania.

Dokumenty i zgłoszenia (list motywacyjny + CV) należy nadsyłać drogą elektroniczną do 20 października 2015 roku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kontaktowy: +48 512 346 338. W tytule maila należy wpisać: „Przesłuchanie na I flet do Opery Bałtyckiej”. Osoba zakwalifikowana do przesłuchania otrzyma indywidualne zaproszenie.

Szczegółowe informacje oraz program przesłuchania – na stronie: http://www.operabaltycka.pl/pl/work/przesuchanie-do-zespou-orkiestry-flet.html

Przesłuchanie do zespołu Orkiestry Opery Bałtyckiej - obój

Opera Bałtycka zaprasza na przesłuchanie do zespołu Orkiestry na stanowisko: obój – I głos „na zastępstwo”.

W dniu 27 października 2015 roku o godzinie 10.00 w Operze Bałtyckiej w Gdańsku (al. Zwycięstwa 15) odbędzie się przesłuchanie kandydatów do orkiestry Opery Bałtyckiej na stanowisko I oboisty. Opera Bałtycka poszukuje muzyka na zastępstwo do maja 2016 roku. Organizator zapewnia akompaniatora, który będzie do dyspozycji kandydatów w dniu przesłuchania od godz. 08.00.

Organizator zapewnia akompaniatora, który będzie do dyspozycji kandydatów w dniu przesłuchania od godz. 08.00. Opera nie zwraca kosztów podróży oraz zakwaterowania.

Dokumenty i zgłoszenia (list motywacyjny + CV) należy nadsyłać drogą elektroniczną do 20 października 2015 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kontaktowy: +48 512 346 338. W tytule maila należy wpisać: „Przesłuchanie na I obój do Opery Bałtyckiej”. Osoba zakwalifikowana do przesłuchania otrzyma indywidualne zaproszenie.

Szczegółowe informacje oraz program przesłuchania – na stronie: http://www.operabaltycka.pl/pl/work/przesuchanie-do-zespou-orkiestry-oboj.html

Przesłuchanie do zespołu Orkiestry Opery Bałtyckiej - puzon

Opera Bałtycka zaprasza na przesłuchanie do zespołu orkiestry na stanowisko: puzon – I głos (+puzon altowy, z obowiązkiem grania głosu tutti).

W dniu 19 listopada 2015 roku o godzinie 10.00 na scenie Opery Bałtyckiej w Gdańsku (al. Zwycięstwa 15) odbędzie się przesłuchanie kandydatów na stanowisko I puzonisty orkiestry Opery Bałtyckiej z obowiązkiem grania na puzonie altowym oraz zamiennie wykonywaniem partii puzonu II. Organizator zapewnia akompaniatora, który będzie do dyspozycji kandydatów w dniu przesłuchania od godz. 08.00.

18 listopada odbędą się bezpłatne konsultacje z wykonywania studiów orkiestrowych, prowadzone przez puzonistów orkiestry Opery Bałtyckiej. Deklarację chęci skorzystania z konsultacji można wyrazić w zgłoszeniu.

Organizator zapewnia akompaniatora, który będzie do dyspozycji kandydatów w dniu przesłuchania od godz. 08.00. Opera nie zwraca kosztów podróży oraz zakwaterowania.

Dokumenty i zgłoszenia (list motywacyjny + CV) należy nadsyłać drogą elektroniczną do 12 listopada 2015 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kontaktowy: +48 512 346 338. W tytule maila należy wpisać: „Przesłuchanie na I puzon do Opery Bałtyckiej”. Osoba zakwalifikowana do przesłuchania otrzyma indywidualne zaproszenie.

Szczegółowe informacje oraz program przesłuchania – na stronie: http://www.operabaltycka.pl/pl/work/przesuchanie-do-zespou-orkiestry-puzon.html