Polmic - FB

kalendarium kursów (M)

9 A B C I K L M O P S V W X Y Z

Międzynarodowy Mistrzowski Kurs Muzyczny LAB SUMMER CLASS - Zgorzelec, 8-16 sierpnia 2015


Organizator:  Meetingpoint Music Messiaen

Międzynarodowy Mistrzowski Kurs Muzyczny LAB SUMMER CLASS, organizowany przez stowarzyszenie Meetingpoint Music Messiaen, odbędzie się od 8 do 16 sierpnia 2015 roku w Europa-Mieście Görlitz-Zgorzelec.

Wykładowcami kursu są wykwalifikowani muzycy z Belgii oraz Finlandii, profesorowie wykładający na akademiach muzycznych w Europie, którzy od lat aktywnie działają na światowej scenie muzycznej. Kierownictwo artystyczne nad projektem LAB SUMMER CLASS objęli Mathias Coppens i Sven Van De Voorde - absolwenci akademii muzycznych w Antwerpii i Helsinkach - na co dzień wykładowcy na uczelniach muzycznych oraz muzycy w orkiestrach i zespołach kameralnych.

Do uczestnictwa w projekcie organizatorzy zapraszają studentów muzyki oraz uczniów szkół muzycznych II stopnia, przygotowujących się na studia muzyczne w klasie skrzypiec, fortepianu, wiolonczeli, altówki, klarnetu i akordeonu.

Szczegółowe informacje na temat projektu – na stronie: www.labsummerclass.com (w jęz. angielskim)


Kontakt:

MEETINGPOINT MUSIC MESSIAEN
Görlitz Zgorzelec
+49 (0)3581 661269
+48 (0)75 6412242

Demianiplatz 40
02826 Görlitz

ul.Warszawska 1/p.110,111
59-900 Zgorzelec

music@themusicpoint.net
www.messiaen.themusicpoint.net

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.