Polmic - FB

kalendarium konkursów (I)

C E F I K M N O S T V W X Z

IV Międzynarodowego Konkursu Pianistyczny im. Beli Bartoka dla Dzieci i Młodzieży – Warszawa, 4-6 marca 2016


Organizator:  Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, Węgierski Instytut Kultury w Warszawie, Warszawskie Towarzystwo Muzyc

Służewski Dom Kultury zaprasza do udziału w IV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Beli Bartoka dla Dzieci i Młodzieży, który odbędzie się w dniach 4-6 marca 2016 roku w Warszawie.

Głównymi celami Konkursu są: popularyzacja muzyki fortepianowej, ze szczególnym uwzględnieniem twórczości Beli Bartoka, prezentacja umiejętności i promocja utalentowanych młodych artystów. Konkurs ma charakter międzynarodowy, otwarty i adresowany jest do uzdolnionych muzycznie dzieci i młodzieży. Mogą w nim wziąć udział zarówno dzieci i młodzież ze szkół muzycznych posiadających uprawnienia szkół publicznych, jak i nie objęte systemem szkolnictwa artystycznego.

Aplikacje można nadsyłać do 26 stycznia 2016 roku drogą mailową na adres: konkursbartoka@sdk.waw.pl.

Regulamin oraz karta zgłoszenia – na stronie: www.sdk.waw.pl/konkursy-i-festiwale/iv-miedzynarodowy-konkurs-pianistyczny-im-beli-bartoka 


Kontakt:

Służewski Dom Kultury
w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy
ul. Bacha 15

02-743 Warszawa

konkursbartoka@sdk.waw.pl

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.