Polmic - FB

kalendarium konkursów ()

C E F I K M N O S T V W X Z

I Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Vox populi” - Jelenia Góra, 5-6 maja 2017


Organizator:  Stowarzyszenie Spiżarnia Form Artystycznie Nieoczywistych

Stowarzyszenie Spiżarnia Form Artystycznie Nieoczywistych we współpracy z Filharmonią Dolnośląską ogłasza I Ogólnopolski Konkurs Wokalny w Jeleniej Górze „Vox populi”, który podbędzie się w dniach 5-6 maja 2017 roku.

Nietypowa i niespotykana dotąd formuła konkursu polega na włączeniu do jury nie tylko wykształconych śpiewaków operowych i muzyków, ale także teoretyków muzyki i melomanów, którzy stanowią widownię teatrów muzycznych. W ten sposób młodzi artyści uzyskają zarówno opinie ekspertów, jak i osób, które będą ich odbiorcami na scenach polskich i światowych.

Konkurs ma charakter otwarty i mogą w nim wziąć udział wszyscy śpiewacy polscy, uczniowie i absolwenci szkół muzycznych II stopnia (I grupa), urodzeni po 1994 roku, którzy nie kontynuują nauki na wydziałach wokalnych w wyższych szkołach muzycznych w kraju lub za granicą oraz studenci i absolwenci wyższych szkół muzycznych, urodzeni po 1986 roku. (II grupa).

Zgłoszenia, składające się z formularza zgłoszeniowego, krótkiej noty biograficznej, zeskanowanego oświadczenia oraz własnego nagrania audio lub video bez cięć w trakcie utworu, muszą zostać wysłane elektronicznie na adres spizarnia.fan@gmail.com.  Nie są wymagane nagrania profesjonalne, wystarczy wysłać jeden dowolny utwór, który powtórzony może być podczas konkursu.

Zgłoszenia Kandydatów przyjmowane są do 10 kwietnia 2017 roku.

Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie: http://spizarniafan.pl/ 


Kontakt:

Spiżarnia Form Artystycznie Nieoczywistych

ul. Wiejska 116B

58-506 Jelenia Góra

tel. 500 235 055

e-mail: spizarnia.fan@gmail.com 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.