Polmic - FB

kalendarium kursów (X)

9 A B C I K L M O P S V W X Y Z

XIV Letni Kurs Mistrzowski – Busko-Zdrój, 25 VI-8 VII 2017


Organizator:  Dyrektor: Artur Jaroń

W dniach 25 czerwca – 8 lipca 2017 roku w Busko-Zdroju odbędzie się XIV Kurs skrzypcowy i wiolonczelowy, prowadzony przez skrzypka i altowiolistę prof. zw. dr hab. Marcina Baranowskiego (Akademia Muzyczna w Poznaniu i Akademia Muzyczna w Bydgoszczy) oraz wiolonczelistę prof. zw. dr hab. Tomasza Strahla (UMFC).

To jedyny Kurs Mistrzowski w Polsce, który jest integralnie związany z Międzynarodowym Festiwalem Muzycznym o światowej renomie. Oba te wydarzenia mają wspólnego Dyrektora – pianistę i managera Artura Jaronia. Uczestnicy kursu mają możliwość występów w Sali koncertowej Sanatorium Marconi. Koncerty nagrywane są przez Radio Kielce.

W letniej edycji kursu wezmą udział pianiści-akompaniatorzy, których występy są ozdobą największych sal koncertowych na świecie. Podczas trwania kursu uczestnicy będą mieli możliwość konserwacji oraz naprawy swoich instrumentów i smyczków dzięki pomocy lutnika Jana Mazurka.

Kurs w Busku-Zdroju ma niepowtarzalną atmosferę. Niezwykle urokliwy Park Zdrojowy daje możliwość relaksu oraz prezentacji swoich instrumentalnych możliwości wyjątkowo hojnej publiczności.

Zgłoszenia należy wysyłać do dnia 20 maja 2017 roku.

Karta zgłoszeniowa oraz dodatkowe informacje – na stronie: www.kursybusko.com 


Kontakt:

Dyr. Artur Jaroń

tel. +48 691 399 417

E-mail: arturjaron3@gmail.com

Prof. Marcin Baranowski

strona: www.marcinbaranowski.com.pl

tel. +48 603 137 399

E- mail: profesor@marcinbaranowski.com.pl

Prof. Tomasz Strahl

tel. + 48 605 286 939

E-mail: tomaszstrahl@plusnet.pl 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.