Polmic - FB

kalendarium kursów (I)

9 A B C E I K L M O P S V W X Y Z

III Małopolska Akademia Talentów – Łącko, 25 VI–2 VII 2017


Organizator:  Stowarzyszenie Artystyczne "Porta Musicae"

W dniach 25 czerwca–2 lipca 2017 roku w Łącku odbędzie się Małopolska Akademia Talentów. Dyrektorami Artystycznymi kursów muzycznych są dr Gajusz Kęska i dr hab. Marek Szlezer.

Ideą Małopolskiej Akademii Talentów jest stworzenie kursów muzycznych, które przyczynią się do edukacji młodych ludzi, proponując inne od tradycyjnych sposoby pracy. Organizatorzy Małopolskiej Akademii Talentów chcą dać szansę młodym muzykom na doskonalenie swoich umiejętności pod okiem doświadczonych i uznanych autorytetów muzyki klasycznej. W tym roku organizatorzy zaprosili do poprowadzenia kursów dziewięciu pedagogów różnych specjalności.

Do uczestnictwa w kursach zaproszeni są uczniowie szkół muzycznych oraz studenci i absolwenci uczelni muzycznych, z kraju i zagranicy. Pomysłodawcy kursów muzycznych podkreślają otwartość na osoby z małych miejscowości, których dostęp do edukacji muzycznej jest z różnych względów utrudniony.

Termin przyjmowania zgłoszeń w roku 2017 upływa 28 maja.

Podczas III Małopolskiej Akademii Talentów oprócz kursów i wykładów będą organizowane wydarzenia artystyczne, do uczestnictwa w których zaproszona będzie szersza publiczność zamieszkująca daną miejscowość i region.

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie: www.kursymuzyczne.com 


Kontakt:

Stowarzyszenie Artystyczne "Porta Musicae"

Tel.: 00 48 737 574 840

E-mail: portamusicae@gmail.com 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.