Polmic - FB

kalendarium kursów (M)

9 A B C I K L M O P S V W X Y Z

Międzynarodowy Kurs Kompozytorski „Synthetis” 2017 – Radziejowice, 17-29 VII 2017


Organizator:  Fundacja „Ogrody Muzyczne”

Fundacja „Ogrody Muzyczne” serdecznie zaprasza i zachęca studentów kompozycji oraz młodych kompozytorów, którzy nie ukończyli 35. roku życia do udziału w Międzynarodowym Kursie Kompozytorskim „Synthetis” 2017, który odbędzie się w Radziejowicach w terminie 17-29 lipca 2017 roku.

Międzynarodowy Kurs Kompozytorski „Synthetis”, którego dyrektorem artystycznym jest Zygmunt Krauze, stanowi reaktywację słynnych kursów kompozytorskich organizowanych w latach 80. i 90. przez Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej.

Kurs tradycyjnie odbędzie się w Pałacu w Radziejowicach – oddalonym o 50 km od Warszawy malowniczo położonym pięknym kompleksie, który dzięki swojej niezwykłej atmosferze stał się miejscem pracy i wypoczynku, odwiedzanym przez wielu twórców kultury: muzyków, pisarzy, plastyków, reżyserów filmowych i teatralnych, aktorów.

Zaproszenie do wygłoszenia wykładów i przeprowadzenia indywidualnych zajęć z uczestnikami tegorocznego Kursu przyjęli tak znani kompozytorzy, jak Agata Zubel (Polska), Marco Stroppa (Włochy), Ramon Lazkano (Hiszpania), Heiner Goebbels (Niemcy) i Stefan Prins (Belgia). Kursanci będą również mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z artystami-rezydentami: Ewą Liebchen (flet) i Tadeuszem Wieleckim (kontrabas), którzy na koncercie finałowym wykonają wybrane utwory skomponowane w trakcie trwania Kursu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji oraz formularz aplikacji on-line dostępne są na stronie: www.synthetis.pl 


Kontakt:

Coordinator – Aleksandra Braumańska

e-mail: info@synthetis.pl

Promotion – Maciej Łukasz Gołębiowski

e-mail: promotion@synthetis.pl 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.