Polmic - FB

kalendarium konkursów (K)

C E F I K M N O S T V W X Z

Konkurs Kompozytorski o nagrodę Azrieli Music Prizes 2018


Organizator:  Fundacja Azrieli

Fundacja Azrieli ogłasza Konkurs Kompozytorski o nagrodę Azrieli Music Prizes 2018. Termin składania zgłoszeń upływa 5 listopada 2017 roku.

Od 25 lat Fundacja Azrieli wspiera muzykę i sztukę, instytucje, badania naukowe i medyczne, szkolnictwo wyższe, architekturę, programy edukacyjne poświęcone Holokaustu i inicjatywy na rzecz osób z niepełnosprawnością rozwojową.

Od 2015 roku Fundacja Azrieli co dwa lata przyznaje nagrody Azrieli Music Prizes (AMP) w wysokości 50 000 dolarów kompozytorowi, który jest autorem najlepszego nowego poważnego utworu muzyki żydowskiej, napisanego w ciągu ostatnich dziesięciu lat. W 2018 roku Azrieli Music Prizes otrzymają nowe kompozycje na orkiestrę kameralną, które zostaną zaprezentowane podczas Gali Azrieli Music Prize przez McGill Chamber Orchestra (MCO) pod dyrekcją Yoav Talmi 15 października 2018 w Maison symphonique de Montreal.

Zgłoszenia są przyjmowane bez opłat wstępnych, od kompozytorów wszystkich narodowości, wyznania i pochodzenia.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu można znaleźć pod adresem www.azrielifoundation.org/music 


Kontakt:

Shira Gilbert
shira@shiragilbertpr.com 
514.585.3868
www.shiragilbertpr.com 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.