Polmic - FB

kalendarium konkursów (I)

C E F I K M N O S T V W X Z

II Ogólnopolski Konkurs Młodzi Artyści na Zamku w Suchej Beskidzkiej – 18-21 stycznia 2018


Organizator:  Stowarzyszenia ArtSonore, Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej

II Ogólnopolski Konkurs „Młodzi Artyści na Zamku” w Suchej Beskidzkiej dedykowany jest najmłodszym uczniom klas skrzypiec i wiolonczeli, pobierającym naukę w Szkołach Muzycznych I stopnia.

W Konkursie mogą brać udział uczniowie klas I–IV cyklu dziecięcego oraz klas I–III cyklu młodzieżowego. Naczelną ideą wydarzenia jest rozwój talentu muzycznego dzieci, możliwość zaprezentowania umiejętności gry na instrumentach szerokiej publiczności, doskonalenie obycia estradowego, a także propagowanie literatury smyczkowej wśród młodych wykonawców. Konkurs jest jednocześnie przedsięwzięciem o charakterze dydaktycznym, podczas którego zarówno Uczestnicy jak i Nauczyciele wymieniają się uwagami, spostrzeżeniami i doświadczeniami. Wśród utworów obowiązkowych znalazły się kompozycje z albumu Ładnie gram Ewy Iwan.

Zgłoszenia Uczestników na wypełnionej Karcie Zgłoszenia (którą można pobrać ze strony internetowej Stowarzyszenia ArtSonore – www.artsonore.pl) oraz potwierdzenie wpłaty wpisowego należy przesłać drogą elektroniczną na adres: stowarzyszenie@artsonore.pl w nieprzekraczalnym terminie do 21 grudnia 2017.

Przesłuchania konkursowe odbędą się w dniach od 18 do 20 stycznia 2018 roku w sali koncertowej (auli) Szkoły Muzycznej I Stopnia w Suchej Beskidzkiej. Koncert laureatów odbędzie się 21 stycznia 2018 roku w Sali Rycerskiej Zamku Suskiego w Suchej Beskidzkiej. Szczegółowy plan przesłuchań zostanie podany na stronie internetowej Stowarzyszenia ArtSonore – www.artsonore.pl, na fanpage'u Stowarzyszenia ArtSonore na Facebooku oraz na stronie internetowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej - http://smsuchabeskidzka.pl/ po 10 stycznia 2018 roku.

Obowiązkowe opracowania konkursowe utworów, regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie: http://www.artsonore.pl/#nazamku2 


Kontakt:

www.artsonore.pl

stowarzyszenie@artsonore.pl

tel.: +48 575 022 077; +48 603 503 715

lub

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Suchej Beskidzkiej

ul. Płk. Semika 3

34-200 Sucha Beskidzka

smsucha@gmail.com

tel. 33 873 33 05

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.