Polmic - FB

kalendarium kursów (K)

9 A B C I K L M O P S V W X Y Z

Kurs Interpretacji dla altowiolistów - Ibramowice, 10–12 II 2018


Organizator:  Polskie Towarzystwo Altowiolowe

Polskie Towarzystwo Altowiolowe zaprasza do udziału w Kursie Interpretacji dla altowiolistów, który będzie się odbywał w dniach 10–12 lutego 2018 roku w Imbramowicach k/Krakowa.

Lekcje poprowadzą: prof. dr hab. Jolanta Kukuła-Kopczyńska, dr hab. prof. Lech Bałaban, dr hab. Bogusława Hubisz-Sielska i dr hab. Elżbieta Mrożek-Loska.

Każdy uczestnik aktywny ma zagwarantowane 3 lekcje (45 min.), które może zrealizować wedle swojego uznania, także u różnych pedagogów. Uczestnicy mają obowiązek przywieźć ze sobą nuty akompaniamentu.

Koszt całkowity pobytu kursu wynosi 590 zł (3 lekcje, zakwaterowanie w pokojach 3 lub 2–osobowych z łazienkami w Domu Rekolekcyjnym przy Sanktuarium Męki Pańskiej i całodzienne wyżywienie). Koszt uczestnictwa czynnego bez zakwaterowania i wyżywienia – 300 zł. Opłatę kursową można uregulować przelewem do dnia 31.01.2018 lub gotówką w dniu rozpoczęcia kursu. Uczestnikom do lat 18 nie jest zapewniana opieka.

W ramach Kursu odbędą się koncerty. Koncerty uczestników nie są odpłatne. Uczestnicy nieodpłatnie przenoszą na organizatora prawa do wykorzystania materiałów relacji koncertów w celach promocyjnych kursu.

Wszelkie informacje oraz Kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie: http://www.ptal.art.pl/ 


Kontakt:

Polskie Towarzystwo Altowiolowe

ul. Felicjanek 27

31-103 Kraków

tel. 604 203 619

ptal@olp.pl  

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.