Polmic - FB

kalendarium kursów (P)

9 A B C E I K L M O P S V W X Y Z

Przesłuchania eliminacyjne do 52. edycji International Vocal Competition 's-Hertogenbosch – Holandia 2018


Organizator:  Katedra Wokalistyki Akademii Muzycznej w Łodzi

International Vocal Competition 's-Hertogenbosch jest jednym z najsłynniejszych konkursów wokalnych na świecie. Przesłuchania eliminacyjne do jego 52. edycji odbędą się w Akademii Muzycznej w Łodzi w dniach 5-6 lutego 2018 roku.

Konkurs jest otwarty dla uczestników wszystkich narodowości. Całkowita pula nagród w konkursie to 41 000 Euro oraz liczne oferty pracy. Przewidziane są także nagrody specjalne dla młodych talentów poniżej 25. roku życia oraz nagroda za wykonanie dzieł Ryszarda Wagnera.

Termin zgłoszeń upływa 20 stycznia 2018 roku. Szczegółowe informacje razem z formularzem zgłoszeniowym można znaleźć na stronie konkursu: www.ivc.nu.

Dodatkowo, w ramach lutowych przesłuchań, zaplanowano kursy mistrzowskie z wybitnymi śpiewakami, jurorami konkursu: Robertą Alexander, Annett Andriesen i Albertem Bonnemą. Lekcje mistrzowskie odbędą się w dniach 7-8 lutego 2018 w Akademii Muzycznej w Łodzi. Kursy przeznaczone są dla wszystkich studentów i absolwentów – nie tylko dla uczestników przesłuchań konkursowych. Studenci zainteresowani udziałem w kursach mistrzowskich (koszt około 60 Euro) mogą zgłaszać uczestnictwo poprzez stronę konkursu lub bezpośrednio do Kierownika Katedry Wokalistyki Akademii Muzycznej w Łodzi prof. dra hab. Piotra Micińskiego: piotr.micinski@amuz.lodz.pl. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Pozostało 5 wolnych miejsc dla uczestników spoza łódzkiej uczelni.

Więcej informacji o wydarzeniu: http://www.amuz.lodz.pl


Kontakt:

www.ivc.nu 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.