Polmic - FB

kalendarium kursów (A)

9 A B C E I K L M O P S V W X Y Z

Arte dei Suonatori Masterclasses – 12–18 II 2018, Radziejowice


Organizator:  Arte dei Suonatori

Arte dei Suonatori zaprasza do udziału w Kursach interpretacji muzyki dawnej wszystkich instrumentalistów grających zarówno w 442 Hz jak i w 415 Hz (instrumenty współczesne i historyczne).

Warsztaty adresowane są zarówno do osób zajmujących się wykonawstwem na historycznych instrumentach, jak i do tych, którzy kompetencje gry na instrumentach współczesnych chcą wzbogacić o historyczne praktyki wykonawcze. Wykładowcy AdS Masterclasses 2018 to doświadczeni muzycy i profesorowie współpracujący z orkiestrą Arte dei Suonatori jako kameraliści i soliści. Zajęcia poprowadzą:

Aurelisz Goliński | skrzypce, altówka

Ewa Golińska | skrzypce, altówka

Bolette Roed | flet prosty

Reiko Ichise | viola da gamba

Tomasz Pokrzywiński | wiolonczela

Ekskluzywna atmosfera Pałacu w Radziejowicach idealnie nastraja do wspinania się na wyżyny wykonawcze. W ramach AdS Masterclasses odbędą się lekcje indywidualne, wykłady, muzykowanie w zespołach kameralnych i koncerty.

Zarejestrować się można na stronie: http://www.artedeisuonatori.pl/masterclasses/#formularz 


Kontakt:

Marcin Tarnawski

tel.: +48 604 180 449

masterclasses@artedeisuonatori.pl 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.