Polmic - FB

kalendarium kursów (I)

9 A B C E I K L M O P S V W X Y Z

IX Mistrzowskie kursy „Mistrz i uczniowie” w Pałacu w Rybnej: kurs klawesynowy – Rybna, 8–15 VII 2018


Organizator:  Pałac w Rybnej

W dniach 8–15 lipca 2018 roku w ramach IX Mistrzowskich kursów „Mistrz i uczniowie” odbędzie się kurs klawesynowy i wykłady, prowadzone przez wykładowców Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi: dr Aleksandrę Gajecką-Antosiewicz i dr. hab. Artura Zagajewskiego oraz prof. dr. hab. Marka Toporowskiego (Akademia Muzyczna w Krakowie).

Organizatorem Kursów Mistrzowskich jest Pałac w Rybnej Instytucja Kultury. To odpłatny program, w ramach którego kształcący się artyści uczestniczą w warsztatach pod przewodnictwem Mistrza wskazanego przez Organizatora, w siedzibie Organizatora. W celu dokonania zgłoszenia, należy wysłać mailem kartę zgłoszeniową, podając właściwe dane.

Koszt 8 dniowych kursów – 1190 zł. Cena obejmuje noclegi w Pałacu w Rybnej lub internacie szkolnym oraz pełne wyżywienie w Pałacu w Rybnej. Zgłoszenia uczestników oraz wpłaty na konto przyjmowane są do 8 czerwca 2018 roku. Karta zgłoszeniowa oraz regulamin kursów znajdują się na stronie www.palacrybna.pl

Liczba miejsc ograniczona.


Kontakt:

tel. +48 608 525 395

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.