Polmic - FB

kalendarium kursów (Y)

9 A B C I K L M O P S V W X Y Z

Young Composers Meeting – Apeldoorn 2019


Organizator:  Orkest de Ereprijs

W dniach 24 lutego – 1 marca 2019 roku w Apeldoorn w Holandii odbędzie się 25. doroczne Spotkanie Młodych Kompozytorów. Spotkanie jest organizowane przez Orkest de Ereprijs we współpracy z Gaudeamus Music Week. Rejestracja już się rozpoczęła.

Spotkanie Młodych Kompozytorów pozwala początkującym twórcom rozwijać talenty, komponując utwór specjalnie dla Orkest de Ereprijs. Prace szesnastu wybranych kandydatów zostaną wykonane. Pod okiem takich doświadczonych kompozytorów, jak Martijn Padding i Richard Ayres, uczestnicy wezmą udział w ćwiczeniach, wykładach i wycieczkach. To doskonała okazja dla młodych kompozytorów do zdobycia doświadczenia i wiedzy w swojej dziedzinie.

Termin zgłoszenia udziału w Spotkaniu mija 15 października 2018 roku.

Prowadzący warsztatów wyłonią spośród 16 zakwalifikowanych uczestników trzech zwycięzców, z których każdy otrzyma nagrodę pieniężną.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową www.ereprijs.nl/ycm 


Kontakt:

ACEC Gebouw

Roggestraat 44

7311 CD Apeldoorn

Tel: +31 (0)55 578 92 48

E-mail: info@ereprijs.nl 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.