Polmic - FB

kalendarium kursów (L)

9 A B C I K L M O P S V W X Y Z

Letnia Akademia Muzyczna – Kudowa Zdrój 2019


Organizator:  Organizator: Impresariat Artystyczny Jefima Stinermana

W dniach 3–11 sierpnia 2019 roku w Hotelu Uzdrowiskowym St. George Kudowa Zdrój odbędzie się kolejna edycja warsztatów Letnia Akademia Muzyczna, przeznaczonych dla skrzypków, altowiolistów i wiolonczelistów.

Historia Międzynarodowej Akademii Muzycznej sięga roku 2003, kiedy to po raz pierwszy w pięknym Pałacu w Bałoszycach na Pojezierzu Iławskim spotkali się młodzi adepci sztuki muzycznej, by pod okiem wybitnych artystów i pedagogów doskonalić swoje umiejętności i kształtować wrażliwość muzyczną. Pomysłodawcą i głównym organizatorem warsztatów jest skrzypek i doświadczony pedagog Jefim Stinerman, na stałe zamieszkały w Polsce od 1991 roku. Międzynarodowa Akademia Muzyczna gości także w innych wyjątkowych miejscach w Polsce: Ośrodku Wypoczynkowym Telewizji Polskiej w Ciechocinku, w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku oraz w Hotelu Uzdrowiskowym St. George w Kudowie Zdroju.

Wykładowcami Akademii będą skrzypkowie Janusz Gajownik, Adam Mokrus, Anna Olszewska, Małgorzata Skorupa, Danuta Kaluta-Jakubowska, Paulina Bujok i Ekaterina Rogozina. Uczestnicy będą mogli wziąć też udział w warsztatach, prowadzonych przez Roberta Kabarę (skrzypce, altówka), Mieczysława Szlezera (skrzypce, altówka) i Rafała Kwiatkowskiego (wiolonczela).

Każdy uczestnik ma zagwarantowanych 5 lekcji po 45 minut, zakwaterowanie w pokoju 3-4 osobowym w Hotelu Uzdrowiskowym St. George w Kudowie Zdroju, pełne wyżywienie. Uczestnik ma obowiązek przywieźć nuty akompaniamentu, strój koncertowy, pulpit. Zaleca się posiadanie przez uczestników Akademii ubezpieczenia od kosztów leczenia.

Całkowity koszt uczestnictwa w kursie wynosi 1890 złotych. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 500 zł. na konto bankowe:

28 1050 1575 1000 0022 7060 7639

oraz przesłanie karty zgłoszeniowej na adres mailowy: jefim@vp.pl 

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 15 czerwca 2019 roku. Uczestnictwo kandydatów potwierdzone zostanie telefonicznie lub e-mailem.

Regulamin oraz Karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie: http://www.akademiamuzyczna.info 


Kontakt:

Impresariat Artystyczny

Jefim Stinerman

e-mail: jefim@vp.pl 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.