Polmic - FB

kalendarium kursów ()

9 A B C I K L M O P S V W X Y Z

6. Małopolska Akademia Talentów – Łącko, 28 VI – 5 VII 2020


Organizator:  Stowarzyszenie Artystyczne „Porta Musicae"

Stowarzyszenie Artystyczne „Porta Musicae" zaprasza do udziału w 6. edycji kursów muzycznych Małopolska Akademia Talentów, która odbędzie się w dniach 28 czerwca – 5 lipca 2020 roku w Szkole Muzycznej I st. w Łącku.

Małopolska Akademia Talentów to wyjątkowe spotkanie z muzyką klasyczną. Organizatorzy Małopolskiej Akademii Talentów chcą dać szansę młodym muzykom na doskonalenie swoich umiejętności pod okiem doświadczonych i uznanych autorytetów muzyki klasycznej. Podczas kursów uczestnicy mają okazję nawiązać bezpośredni kontakt z wybranym nauczycielem i pracować z nim podczas indywidualnych lekcji. W tym roku organizatorzy zaprosili do poprowadzenia kursów jedenastu pedagogów różnych specjalności. Uczestnicy mają również możliwość wzięcia udziału w kursie kameralnym oraz orkiestrowym.

Do uczestnictwa w kursach zaproszeni są uczniowie szkół muzycznych oraz studenci i absolwenci uczelni muzycznych, z kraju i zagranicy. Pomysłodawcy kursów muzycznych podkreślają otwartość na osoby z małych miejscowości, których dostęp do edukacji muzycznej jest z różnych względów utrudniony.

Jednym z celów działalności Stowarzyszenia jest promocja polskiej muzyki współczesnej. W ramach 6. Małopolskiej Akademii Talentów będą organizowane wydarzenia artystyczne otwarte dla szerszej publiczności zamieszkującej daną miejscowość i region. W programie koncertów znajdą się utwory polskich kompozytorów XX i XXI wieku.

Termin przyjmowania zgłoszeń w roku 2020 upływa 31 maja.

Patronat medialny nad Akademią objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Regulamin dostępny jest na stronie http://www.kursymuzyczne.com/ 


Kontakt:

Stowarzyszenie Artystyczne "Porta Musicae"

+48 737 574 840

E-mail: mat.kursymuzyczne@gmail.com  

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.