Polmic - FB

kalendarium konkursów (I)

C E F I K M N O S T V W X Z

International Bach Solo Competition – Poznań, 22-24 X 2021


Organizator:  Fundacja Pro Cello

Fundacja Pro Cello zaprasza do udziału w International Bach Solo Competition. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 1 czerwca 2021.

Konkurs skierowany jest do skrzypków, altowiolistów i wiolonczelistów ze szkół muzycznych II stopnia oraz studentów akademii muzycznych, którym bliska jest twórczość solowa Johanna Sebastiana Bacha.

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników, pierwszy etap konkursu odbędzie się online – za pośrednictwem przesłanych do 1 czerwca nagrań, które następnie zostaną poddane ocenie jury. Komisja konkursowa do drugiego etapu zaprosi od 3 do 6 uczestników z każdej kategorii, którzy zagrają przesłuchania na żywo w Poznaniu w Sali Koncertowej POSM (ul. Bydgoska 4) w dniach 22-24 października zachowując wszelkie zasady ostrożności.

Szczegółowe informacje odnośnie konkursu, zgłoszeń i wymagań repertuarowych są dostępne na stronie: www.bachsolocompetition.pl 


Kontakt:

Fundacja Pro Cello

ul. Św. Marcin 80/82/301

61-809 Poznań

+48 61 870 30 09

office@bachsolocompetition.pl 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.