Polmic - FB

kalendarium konkursów (I)

C E F I K M N O S T V W X Z

I Międzynarodowy Konkurs Smyczkowy online


Organizator:  Fundacja „Primuz”

Fundacja „Primuz” ogłasza I Międzynarodowy Konkurs Smyczkowy, przeznaczony dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów. Konkurs odbywa się na podstawie nagrań umieszczonych na platformie YouTube. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2021.

Konkurs poświęcony jest instrumentalistom wszystkich narodowości, grających na instrumentach smyczkowych. Wydarzenie to ma na celu promowanie działań artystycznych oraz wspieranie kultury.

Fundacja wychodzi na przeciw potrzebom muzyków, którzy w związku z trudną sytuacją mają ograniczony dostęp do życia kulturalnego. Konkurs realizowany jest w formule online. Kandydaci będą oceniani według czterech kategorii wiekowych.

Wartość nagrody Grand Prix to 1000 zł oraz koncert solo z Orkiestra Kameralną Primuz. Łączna pula nagród pieniężnych wynosi 7000 zł. Nagrodę pieniężną otrzyma laureat Grand Prix oraz laureaci pierwszych nagród w każdej kategorii wiekowej. Jury może również przyznać nagrody specjalne.

Strona Konkursu: https://www.facebook.com/Primuz-International-Strings-Competition-100998868793907 

POBIERZ: Regulamin i Karta zgłoszenia


Kontakt:

primuzcompetition@gmail.com

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.