Polmic - FB

kalendarium konkursów (K)

C E F I K M N O S T V W X Z

Konkurs kompozytorski na utwór a cappella dla Zespołu Wokalnego Art’n’Voices – 2021


Organizator:  Zespół Wokalny Art’n’Voices oraz Stowarzyszenie Młodych Artystów Ziemi Wejherowskiej

Art'n'VoicesFestiwal „ArteFonie” i Zespół Wokalny Art’n’Voices ogłaszają Konkurs Kompozytorski na utwór a cappella dla Zespołu Wokalnego Art’n’Voices organizowany w okazji 10-lecia działalności artystycznej zespołu.

Konkurs skierowany jest do kompozytorów bez ograniczeń wiekowych. Przedmiotem konkursu jest skomponowanie utworu a cappella dla Zespołu Wokalnego Art'n'Voices o tematyce świeckiej w języku polskim.

Termin nadsyłania prac mija 22 lipca 2021. Partyturę konkursową należy opisać wyłącznie Godłem (Pseudonimem) podanym w Karcie Zgłoszenia, bez wskazania Imienia i Nazwiska Autora.

Jury składające się z Zespołu Wokalnego Art’n’Voices będzie brało pod uwagę oryginalne, nigdy wcześniej w żadnej formie nieprezentowane, wykonywane publicznie oraz nagradzane na innym konkursie kompozycje, zgłoszone przez ich Autorów. Czas trwania utworu powinien mieścić się w granicach czasowych od minimum 3 minut do maksymalnie 5 minut. Nie dopuszcza się użycia taśmy lub live electronic.

Laureat I nagrody Konkursu otrzyma nagrodę finansową, która wynosi 1000 zł brutto oraz prawykonanie utworu przez Zespół Wokalny Art’n’Voices, które nastąpi podczas I Festiwalu ArteFonie we wrześniu 2021 roku w Wejherowie.

Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie zespołu: https://artnvoices.art/artefonie/ 


Kontakt:

Anna Rocławska-Musiałczyk

e.: art.n.voices@gmail.com 

t.: +48 507 150 554

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.