Polmic - FB

kalendarium kursów (K)

9 A B C E I K L M O P S V W X Y Z

Kursy Kompozytorskie Synthetis 2021 – Radziejowice, 23 VII – 1 VIII 2021


Organizator:  Fundacja „Ogrody Muzyczne"

Fundacja „Ogrody Muzyczne" serdecznie zaprasza i zachęca studentów kompozycji oraz młodych kompozytorów do udziału w Międzynarodowym Kursie Kompozytorskim Synthetis 2021, który odbędzie się w Radziejowicach w terminie od 23 lipca do 1 sierpnia 2021 roku. Termin wysyłania zgłoszeń upływa 5 lipca.

Zaproszenie do wygłoszenia wykładów i przeprowadzenia indywidualnych zajęć z uczestnikami tegorocznej edycji wydarzenia przyjęli światowej sławy kompozytorzy: Sarah Nemtsov oraz Ondřej Adámek. Kursanci będą mogli także odbyć indywidualne konsultacje z artystami-rezydentami: Michałem Górczyńskim (klarnet) oraz Robertem Żelazko (puzon).

Międzynarodowy Kurs Kompozytorski Synthetis, którego dyrektorem artystycznym jest Zygmunt Krauze, stanowi reaktywację słynnych kursów kompozytorskich organizowanych w latach 80. i 90. ubiegłego stulecia przez Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej.

Kurs tradycyjnie odbędzie się w Pałacu w Radziejowicach – oddalonym o 50 km od Warszawy malowniczo położonym pięknym kompleksie, który dzięki swojej niezwykłej atmosferze stał się miejscem pracy twórczej, odwiedzanym przez wielu twórców kultury – muzyków, pisarzy, plastyków.

Więcej informacji oraz formularz aplikacji online dostępne są na stronie: www.synthetis.pl 


Kontakt:

info@synthetis.pl 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.