Polmic - FB

kalendarium kursów (A)

9 A B C E I K L M O P S V W X Y Z

Akademia Kameralistyki w Pałacu Ojrzanów – Żabia Wola, 6 – 11 XII 2021


Organizator:  Fundacja Wspierania Kultury „Przyjaciele Muzyki”

Fundacja Wspierania Kultury „Przyjaciele Muzyki” zaprasza duety, a także indywidualnych śpiewaków i pianistów, do udziału w kursie mistrzowskim interpretacji „Liryka wokalna w duecie”, który poprowadzą prof. Urszula Kryger i prof. Katarzyna Jankowska-Borzykowska w Pałacu Ojrzanów (ul. Tarczyńska 1, Żabia Wola) w dniach 6–11 grudnia 2021 roku. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 listopada.

Jest to jedyny tego rodzaju kurs mający ma na celu pogłębienie umiejętności interpretacji pieśni, kameralnego muzykowania oraz współpracy śpiewaka i pianisty w duecie wokalnym.

W kursie mogą wziąć udział śpiewacy i pianiści – uczniowie ostatnich klas szkół muzycznych II st. oraz studenci i absolwenci bez górnej granicy wieku, którzy podczas kursu będą pracować w duetach utworzonych z pozostałymi kursantami.

Organizator zapewnia Uczestnikom w czasie trwania kursu 5 lekcji dla każdego duetu, od 6 do 11 grudnia według grafiku ustalonego przez prowadzących, przy czym lekcje będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych – Uczestników kursów. Kurs zakończony będzie koncertem w wykonaniu Uczestników.

Organizator zapewnia Uczestnikom zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2-osobowych wraz z pełnym wyżywieniem w Pałacu Ojrzanów.

Koszt kursu wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem w dn. 6-11.12.2021 (6.12 – lunch, kolacja, 7-10.12 – śniadanie, lunch i kolacja, 11.12 – śniadanie, lunch) to 1200 zł brutto, płatne w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia rejestracji na konto:

FUNDACJA WSPIERANIA KULTURY

PRZYJACIELE MUZYKI

NR KONTA BANKOWEGO 64 1240 2887 1111 0010 6288 6685

Bank Pekao S.A.

Uczestnicy proszeni są o przesłanie najpóźniej do 30 listopada 2021 r. drogą elektroniczną na adres: kontakt@przyjacielemuzyki.pl  zgłoszeń zawierających biogram artystyczny (max. 2000 znaków) i programu nad którym chcą pracować w trakcie kursu.

Ze względu na ograniczoną liczbę Uczestników, organizatorzy proszą o dokonanie wpłaty za kurs dopiero po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji ze strony Fundacji.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Patronat medialny nad projektem sprawuje Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Regulamin: https://www.facebook.com/events/4092841524087034 


Kontakt:

Marcin Rudziński - tel. 723 714 040

e-mail: kontakt@przyjacielemuzyki.pl 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.