Polmic - FB

kalendarium kursów (W)

9 A B C E I K L M O P S V W X Y Z

Warsztaty wokalne w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów – Łódź, 4-5 III 2022


Organizator:  Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

Warsztaty Wokalne4 i 5 marca 2022 Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi organizuje indywidualne lekcje dla osób chcących rozwinąć swoje umiejętności wokalne. Szczególnie zaprasza osoby pochodzenia ukraińskiego i białoruskiego oraz osoby należące do mniejszości narodowych.

Każdy z zakwalifikowanych uczestników będzie mógł wziąć udział w godzinnej, bezpłatnej lekcji z pedagogiem śpiewu oraz pianistą Akademii. Prowadzący określi rodzaj głosu, doradzi w zakresie doboru repertuaru i wyboru dalszej drogi rozwoju.

Warunkiem udziału w lekcji jest przesłanie do dnia 20 lutego 2022 na adres mailowy przesluchania@amuz.lodz.pl  nagrania wykonanego przez siebie utworu w formie mp3 lub mp4 wraz z krótką informacją o sobie.

Osoby zakwalifikowane do lekcji wokalnych otrzymają wiadomość e-mail do dnia 24 lutego 2022 wraz z propozycją terminu lekcji oraz dokładnym adresem, gdzie odbędzie się lekcja.

Spośród nadesłanych nagrań zostanie wyłonione dziesięć najlepszych i ich autorzy zostaną zakwalifikowani jako czynni uczestnicy warsztatów.

Więcej: http://www.amuz.lodz.pl/pl/aktualnosci/2022/156479-warsztaty-wokalne 


Kontakt:

przesluchania@amuz.lodz.pl 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.