Skip to main content

Konkurs Kompozytorski AkoPoznań na utwór na orkiestrę akordeonową

Zakład Akordeonu i Interpretacji Muzyki Współczesnej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu oraz Koło Młodych Związku Kompozytorów Polskich zapraszają do wzięcia udziału w Konkursie Kompozytorskim AkoPoznań, organizowanym w ramach XIII Międzynarodowych Dni Akordeonu AkoPoznań 2024. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 września.

Konkurs ma na celu poszerzenie oryginalnej literatury na orkiestrę akordeonową oraz promocję twórczości młodych polskich kompozytorów. Przedmiotem Konkursu jest skomponowanie utworu na orkiestrę akordeonową o czasie trwania od 5 do 10 min.

Konkurs ma zasięg ogólnopolski i skierowany jest do twórców, którzy nie przekroczyli 35. roku życia (urodzonych w 1989 r. i później).

Pula nagród w konkursie wynosi 10 000 zł.

Planowane jest prawykonanie zwycięskiej kompozycji podczas XIII Międzynarodowych Dni Akordeonu AkoPoznań 2024 przez Orkiestrę Akordeonową AkoPoznań.

Regulamin dostępny jest na stronie: https://amuz.edu.pl/konkurs-kompozytorski-akopoznan-na-utwor-na-orkiestre-akordeonowa/ 

Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 785 370 000

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media© All rights reserved. POLMIC
Do góry