Skip to main content

Mycielski w sieci. Prezentacja portalu internetowego www.mycielski.polmic.pl

Związek Kompozytorów Polskich i Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC zapraszają 16 maja 2023 o godz. 18.00 na prezentację portalu internetowego www.mycielski.polmic.pl, poświęconego kompozytorowi i pisarzowi Zygmuntowi Mycielskiemu (1907–1987). Wydarzenie odbędzie się w ramach festiwalu 37. Warszawskie Spotkania Muzyczne w Sali Koncertowej Polskiego Wydawnictwa Muzycznego w Warszawie. Wstęp wolny!

Jest to kolejny z portali dedykowanych wybranym kompozytorom i muzykologom, zrealizowanych przez Związek Kompozytorów Polskich i udostępnianych na stronie polmic.pl. Na portalu można znaleźć teksty, fotografie i nagrania, związane z postacią Mycielskiego oraz jego twórczością kompozytorską i pisarską. Strona dostępna jest również w języku angielskim.

Podczas spotkania twórcy portalu: Beata Bolesławska-Lewandowska, Barbara Mielcarek-Krzyżanowska i Marek Zagańczyk przedstawią zawartość portalu, omówią wybrane teksty Mycielskiego, nagrania jego utworów muzycznych oraz fragmenty poświęconych mu audycji radiowych.

Beata Bolesławska-Lewandowska

Dodatkowe informacje: https://www.facebook.com/events/254644340382518 

Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 785 370 000

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media© All rights reserved. POLMIC
Do góry