Skip to main content

Zapisz się do Newslettera POLMIC!

Zapraszamy do zapisania się do naszego Newslettera POLMIC, dzięki któremu będą Państwo informowani o aktualnych wydarzeniach muzycznych w Polsce. Newsletter POLMIC jest rozsyłany do subskrybentów raz w tygodniu (zazwyczaj w środy).

ZAPISY DO NEWSLETTERA:

Imię i nazwisko:
Email:

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH:

Zapisanie się na listę subskrybentów Newslettera Polmic jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w sposób opisany poniżej.

Państwa dane gromadzone są przez Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC prowadzone przez Związek Kompozytorów Polskich z siedzibą w Warszawie, 00-272, Rynek Starego Miasta 27, tel. 22 8311634, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  1. Dane gromadzone są zgodnie godnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219) oraz Rozporządzeniem Parlamentu UE, o którym mowa powyżej wyłącznie w celu wysyłania Newslettera POLMIC i nie są przekazywane osobom trzecim.
  2. Dane przetwarzane są do momentu zgłoszenia rezygnacji z otrzymywania Newslettera POLMIC; dokonanie takiego zgłoszenia jest możliwe poprzez kliknięcie przycisku zamieszczonego w stopce każdego wydania Newslettera lub kontakt osobisty, telefoniczny bądź mailowy z Polskim Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.
  3. Mają Państwo prawo do dostępu do danych, ich korekty bądź zmiany, potrzeby przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia (co jest równoznaczne z rezygnacją z otrzymywania Newslettera POLMIC), a także – jeśli dojdą Państwo do wniosku, iż działamy niezgodnie z Ustawą i Rozporządzeniem, o których mowa powyżej – do wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO / PUODO).
  4. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi wysłanie Newslettera POLMIC.
  5. Wszyscy subskrybenci otrzymują identyczny Newsletter POLMIC.
Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 785 370 000

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media© All rights reserved. POLMIC
Do góry